Максим Старцев: «Хочу внести свій вклад в розвиток кримського футболу»

Футбол України 4 Березня, 11:10 376
Максим Старцев: «Хочу внести свій вклад в розвиток кримського футболу»
Екс-голкіпер збірної України - про своє рішення зайняти посаду заступника президента Республіканської федерації футболу Криму.

36-річний воротар, який виступав свого часу за «Дніпро», «Кривбас», «Таврію», «Металіст», «Волинь» і запорізький «Металург», а також має в своєму активі два поєдинки за збірну України, в коментарі MatchDay розповів про причини, що спонукали його прийняти пропозицію Республіканської федерації футболу Криму стати заступником президента організації.

«Хочу прояснити інформацію, що з'явилася в пресі. Днями мені надійшла пропозиція від громадської організації федерації футболу Криму стати заступником голови організації. Федерація футболу Криму є співзасновником Кримського футбольного союзу зі спеціальним статусом УЄФА. Це не державна служба, і на сьогодні не має ніякого відношення до Російського футбольного союзу. Для мене це новий щабель у житті, так як я зможу реалізувати себе як футбольний функціонер і займатися саме тим, у чому можу принести користь. Я хочу займатися розвитком дитячого футболу. УЄФА, під чиєю егідою знаходиться кримський футбол, позначив цей напрямок пріоритетним. В мої найближчі плани входить знайомство зі станом справ в кримському дитячому футболі. У мене вже заплановані зустрічі з тренерами, вивчення інфраструктури, проведення дитячих турнірів.
Всю свою футбольну кар'єру я провів в Україні. І завжди віддавав усього себе футболу, українському футболу. Я український футболіст, і хочу продовжувати працювати в футболі. Два роки своєї кар'єри я віддав сімферопольської «Таврії», з якою виграв Кубок України. Тепер хочу внести свій вклад в розвиток кримського футболу як функціонер. Моя сім'я давно живе в Криму - діти ходять в школу, налагоджений побут. Розумію, що для багатьох моє рішення стало несподіваним. За останні дні почув про себе багато всякого. Намагаюся не звертати на це уваги і зосереджую на футболі. Футбол поза політикою. Я не політик», - зазначив Максим Старцев.