Олександр Головко: «Зустріч з «Манчестер Сіті» показала рівень гри динамівіців на даний момент»

Динамо Київ 4 Березня, 17:55 453
Олександр Головко: «Зустріч з «Манчестер Сіті» показала рівень гри динамівіців на даний момент»
Про те, як на його думку буде діяти київське «Динамо» у першому матчі у чемпіонаті після зимової перерви розповів Олександр Головко, колишній капітан нашої команди, а нині наставник збірної України U-21:

- Матч з «Дніпром» буде для «Динамо» вже третім після поновлення сезону - це плюс для команди. Ще один позитивний момент - гра вдома, на своєму стадіоні і перед своїми вболівальниками. Зустріч з «Манчестер Сіті» показала рівень гри динамівіців на даний момент. Але після цього минуло 10 днів - за цей час у команди мав покращитися ігровий тонус. До речі, хоч би що говорили з приводу невдалого результату першого матчу «Динамо» в єврокубках, вважаю, можна і потрібно забивати на виїзді три прохідних м'яча. Можливо, в це ніхто не вірить, але у футболі всяке буває.

- Наскільки відчутна для «Дніпра» втрати Бойка та Селезньова?

- Вважаю, їхня відсутність позначиться на грі команди, оскільки пішли лідери, а для того, щоб виховати нових, потрібен час. Хто з наявних футболістів візьме на себе роль лідера, покаже лише чемпіонат. Тренеру команди Мирону Маркевичу доводиться стикатися з нинішніми реаліями: одна справа, коли він сам збирав команду, для чого за його бажанням привозили нових футболістів. І зовсім інша, коли зараз, наскільки я розумію, йому доводиться працювати з тими, хто є, зробити з них команду, здатну вирішити певні завдання. Якими вони будуть в чемпіонаті та єврокубках – про це має сказати сам тренер. Але в цілому Маркевичу є з ким працювати і досягати результатів. У цьому плані показовим є приклад «Зорі».

- Чутки про те, що команду можуть залишити ще кілька футболістів, зокрема, Зозуля, Федецький, заважають підготовці?

- Заявочний період закінчився 1 березня, тож піти можуть тільки вільні агенти. Взагалі, всі трансферні питання повинні були вирішитися до початку березня - для цього у команд було два з половиною місяці. До матчу «Динамо» - «Дніпро» вже точно все має прояснитися. Не відкрию Америку, сказавши, що лава запасних має бути готова замінити відсутніх.

За матеріалами офіційного сайту ФК «Динамо» (Київ)