Вісенте Гомес: «Незважаючи на розгромний рахунок, гра була непростою»

Динамо Київ 4 Березня, 18:37 464
Вісенте Гомес: «Незважаючи на розгромний рахунок, гра була непростою»
Старший тренер «Динамо» U-21 прокоментував перемогу своєї команди в матчі з дніпропетровським «Дніпром».

- Незважаючи на розгромний рахунок, гра була непростою, тому що ми повертаємося після довгої паузи в чемпіонаті. До того ж, деякі гравці брали участь у Юнацькій Лізі УЄФА, і у них, можливо, залишилося якесь внутрішнє розчарування, вони ще не повністю відійшли від того програшу.

Тим не менше, хлопці зібралися, налаштувалися на гру і показали свій рівень. «Дніпро» - досить-таки хороша команда, яка вміє небезпечно контратакувати. Але ми змогли запобігти цим контратакам і показати себе з кращого боку.

- Чи вносили ви якісь корективи до гри команди в перерві, коли рахунок ще був нічийним?

- Перший і другий тайм за своїм змістом дуже схожі. Єдине, що в першому таймі ми не забили гол, хоча у нас було кілька хороших моментів. У другому таймі ми цю ситуацію виправили, реалізували свої моменти.

- Чи можна стверджувати, що результат гри визначили індивідуальні дії гравців – чудовий сольний прохід Мякушка і два ідеальних виконання штрафних ударів?

- Результат будь-якого матчу залежить не тільки від індивідуальних дій, але і від колективних. Будь-яка ефективна індивідуальна дія має бути підтримана злагодженою грою всього колективу в інших моментах. Інакше вона не принесе жодного результату, — наводить слова тренера офіційний сайт ФК «Динамо» (Київ).