Федецький: «Ви вже вибрали нам тактику на гру?»

Динамо Київ 12 Листопада, 21:07 824
Федецький: «Ви вже вибрали нам тактику на гру?»
Захисник «Дніпра» та збірної України розповідає про підготовку до матчу проти Франції.

- Артем, вам на фланзі доведеться грати проти претендента на «Золотий м’яч» Рібері. Чи вже розбирали його гру?
- Так, я дивився поєдинки за його участі. Крім того, слідкував за матчами «Баварії», де він виступає. У нас є ще кілька днів, ми серйозно готуємося, розуміємо, який перед нами опонент. Можливо, Рібері і найнебезпечніший гравець збірної Франції, але на інших позиціях також є хороші гравці.

- Чи є інша можливість у України, крім як грати другим номером, якщо щось піде не так? Адже Дідьє Дешам відзначав саме оборону головним козирем нашої команди.
- Ви вже вибрали нам тактику на гру? (посміхається). Подивимося. Не думаю, що гратимемо від глухої оборони. З англійцями, можливо, діяли обережніше. Але все, що стосується тактики, вирішує тренер. Якщо до матчу ми підійдемо у повній бойовій готовності, повністю виконаємо тренерську установку та будемо віддаватися на полі на усі 200%, як ми це робили в минулих матчах, обов’язково поїдемо до Бразилії.

- Чи не відчуваєте психологічного тиску з наближенням поєдинку?
- Ні. Так, це важливий матч, та не потрібно накаляти ситуацію, думаю, це неправильно. У Францієї серйозні гравці, та вони такі ж люди, як і ми, і так само грають у футбол, можливо, лише у сильніших чемпіонатах та клубах. Якщо боятися, навіщо тоді взагалі на поле виходити? Всі гравці, які знаходяться в таборі нашої національної команди, готові до бою, тож жодних проблем немає.

- Дуже багато гравців «висять» на карточках...
- Це потрібно мати на увазі та не піддаватися емоціям. Можливі провокації, та думаю, наші футболісти психологічно стійкі. Втім, під час гри усе можливо, хтось може отримати попередження, але зайвих карточок за розмови, однозначно, у цьому матчі не буде.

- Чи ви бачили, що відбувається біля кас НСК «Олімпійський»?
- Сьогодні побачив в Інтернеті. Я впевнений у підтримці, що буде повний стадіон глядачів. А хто не потрапить на стадіон, вболіватиме перед телевізором. Тож, підтримка нам гарантована.

- Чи не хочеться під’їхати та постояти з годинку разом з уболівальниками, щоб підтримати їх?
- І «пробити» комусь пару квитків? (посміхається). Якщо серйозно, для гравців збірної проблема «зайвого квиточка» також актуальна. Здається, там вводять нові правила – будуть продавати квитки за прізвищами. Подивимося, головне, що буде підтримка.

- Збірної Франції не вистачатиме на чемпіонаті світу?
- України не вистачатиме. А щодо французів – це їхня справа. Наше ж завдання незмінне – потрапити в Бразилію не у якості туристів, а в якості безпосередніх учасників. Інакше бути просто не може. Тож, французи мене найменше цікавлять.

- Ви разом з іншими збірниками написали листа до Федерації футболу. Хто саме писав, та на що ви розраховували?
- Треба звірити почерк, каліграфію (посміхається). Не хотілося б зараз говорити про клубні справи, адже ми знаходимося в таборі національній збірній. Які б у кого не були завдання в клубах, це відходить на дальній план. Усі думки лише про Бразилію.