Катерина Борисевич: «Свій тост Микита закінчив тим, що зробив мені пропозицію»

Динамо Київ 5 Березня, 11:48 780
Катерина Борисевич: «Свій тост Микита закінчив тим, що зробив мені пропозицію»
Наречена півзахисника київського «Динамо» Микити Корзуна Катерина Борисевич розповіла про майбутнє весілля і знайомство з футболістом.

- Після публікації фото відчули підвищену увагу до себе?

- Якщо тільки по збільшенню кількості підписників в соціальних мережах. Почали додаватися весільні фотографи, а хтось пропонував сукні.

- Як все відбувалося, коли Микита зробив пропозицію?

- Микита запросив наших батьків в ресторан. Ми повинні були відзначати від'їзд Микити в київське «Динамо». Я ні про що не здогадувалася. Все, що потім сталося, було несподіванкою. Кожен говорив тост. Свій тост Микита закінчив тим, що зробив мені пропозицію. Все було в красивій обстановці, дуже чуттєво і дружелюбно.

- Що подарував?

- Обручку. Дуже красиву. Моя старша сестра допомагала вибирати. Вона поганого не порадить (сміється). Ми всі дружимо. Як виявилося, всі були в курсі, тільки я нічого не знала.

- Давно знайомі з Микитою?

- П'ять років. Ми разом вчилися в школі олімпійського резерву в одному класі. Дуже добре дружили. Як я тепер кажу: додружились. Микита почав проявляти знаки уваги з минулого року, коли на мій день народження приїхав до мене на збір і привітав. Потім все пішло-поїхало.

- Напевно, з тих пір почали розбиратися у футболі?

- Я намагалася ходити на домашні матчі. Дещо уточнювала, щоб вивчити все в деталях і щоб було цікавіше дивитися. В принципі, вже все зрозуміло (сміється). Перезнайомилися з усіма дівчатами футболістів. Більше спілкувалася з тими, хто мого віку.

- Чим полонив ваше серце Микита?

- Він цілеспрямований, зібраний, уважний. У нього чоловічі вчинки, він прагне бути кращим. Намагається вирішити будь-яку мою проблему, щоб мене нічого не турбувало. Важливу роль відіграють наші почуття. Було видно, які вони сильні.

- Знаю, що Микита компанійський хлопець, любить пожартувати ...

- Цього не відняти. Микита - душа компанії. Я прийшла в училище після 10 класу, Микита там уже вчився рік. На перших же заняттях я його помітила як вискочку: такий активний, з усіма вчителями жартує. Я таких людей не люблю. Відразу собі сказала: так, з цим хлопчиком ми не зможемо дружити, у нас будуть сварки. А через два тижні ходили разом, один одного чекали, на перервах разом сиділи. Загалом, були нерозлийвода.

- Микита красиво залицявся?

- Залицятися він вміє. Не знаю, хто навчив. Розуміє, що потрібно дівчині для повного щастя. Я можу і без залицянь і шикарних букетів, але природно приємно, коли молода людина приділяє таку увагу. Найбільше запам'яталося наше перше побачення: ми прийшли в ресторан, хоча він навіть не говорив, куди ми йдемо. Було дуже хвилююче. І коли приїхав до мене на збір привітати з Днем народження. Мене не всі рідні вітають, а тут такий сюрприз. Просто в якийсь момент ми перестали щільно спілкуватися. І він дуже порадував своїм приїздом.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось про заручини Корзуна зі своєю дівчиною.