Динамо Київ 5 Березня, 18:56 1001
У чемпіонаті стартуємо з перемоги. «Динамо» переграє «Дніпро» на «Олімпійському»: 2:0 | 19-27
В матчі 17-го туру «Ліги Парі-Матч» київське «Динамо» здолало гостей з Дніпропетровська 2:0.

Перед стартовим свистком нагороду за найкращий гол минулого року отримав Євген Хачеріді.

На старті матчу шанс забити швидкий гол мав Лукаш Теодорчик, але після гострого стандарту Велозу, той не зміг як слід обробити м'яч.

Кияни, в перші десять хвилин, одразу заволоділи тотальною перевагою, притиснувши гостей до їхніх воріт. Після першої десятихвилинки гра перейшла, в основному, у центр поля.

Серед найнебезпечніших моментів дніпрян — закидання «за комірець» Шовковському від Ротаня, але СаШо був готовий до такого ходу подій, і перевів м'яч на кутовий.

На двадцятій хвилині рахунок у матчі відкрив Андрій Ярмоленко.

Після потужного удару Ян Лаштувка невдало відбив м'яч, і Ярмоленку залишилося лише головою переправити сферу у ворота гостей - 1:0.

Після пропушенного гола, «Дніпро» ще більше «підсів», у гостей знову нічого небезпечного не виходило.

Також, у Лукаша Теодорчика, в котре за перший тайм, не виходило головою прицільно пробити по воротах суперника.

На 30-ій хвилині прикру помилку зробив Олександр Шовковський, але Матеус пробачив СаШо невдале вибивання кулаком і промахнуввся по пустих воротах.

Дніпряни грали грубо: вже на старті поєдинку Віда отримав по обличчю від Матоса. Схожий трюк «провернув» і Ротань в епіході проти Теодорчика. Свої попередження Лео та Руслан отримали в інших ігрових моментах.

Збивши атакувальний порив «Дніпра», динамівці подвоїли свою перевагу. Дещо кумедний гол у свій актив записав Олег Гусєв, котрий перервав пас від Папи Гуйє та відправив сферу до воріт Лаштувки, який геть не очікував такого повороту в грі. 2:0

Після другого пропущенного гола стало зрозуміло, що «Дніпро» не зможе переламати хід гри. А на 42-ій хвилині Зозуля, за підкат ззаду мав отримувати вилучення, але арбітр пожалів Романа і обмежився лише попередженням.

Другий тайм також видився «спекотним». Лукаш Теодрчик не реалізував вихід віч-на-віч з Лаштувкою, Роман Зозуля не забив з мегазабивної позиції. Гравці часто порушували правила. Буяльський навіть отримав жовту картку за симуляцію, «принісши» небезпечний штрафний.

На завершення поєдинку «Динамо» могло забити третій гол, але у виході «три в два», Лукаш Теодорчик схибив в пасі.

В результаті, матч завершився - 2:0. Старт другого півкола в УПЛ можна вважати вдалим!

17-ий тур. Ліга Парі-Матч. «Динамо» Київ — «Дніпро» Дніпропетровськ: 2:0

Голи: Ярмоленко: 20.

Попередження: Матос - 21, Ротань - 35, Федецький - 60, Буяльський - 65, Сидорчук - 88.

«Динамо»: Шовковський, Віда, Драгович, Хачеріді, Антунеш, Велозу, Гармаш - (Сидорчук - 75), Буяльський, Гусєв - (Яковенко - 71), Ярмоленко, Теодорчик.

Запасні: Рудько, Яковенко Петровіч, Сидорчук, Корзун, Гонсалес, Макаренко.

«Дніпро»: Лаштувка, Федецький, Папа Гуйє, Чигринський, Матос, Ротань, Шахов, Безус, Лучкевич, Матеус, Зозуля.

Запасні: Кучер, Адамюк, Руїс, Назаренко, Бруно, Піко, Політило