Прес-конференція Мирона Маркевича

Динамо Київ 5 Березня, 19:15 471
Прес-конференція Мирона Маркевича
Наставник «Дніпра» прокоментував поразку від київського «Динамо» (2:0) у 17-му турі Ліги Парі-матч.

- Мироне Богдановичу, чи можете ви виділити позитивні моменти у сьогоднішній грі вашої команди?

- Чесно кажучи, позитиву мало. Від досвідчених футболістів не чекаєш стільки дитячих помилок, скільки ми зробили сьогодні в обороні. Тому такий і результат. Не можу сказати, що гра була видовищною, такою, як мали грати лідери. Команди більше з’ясовували стосунки на полі, ніж грали у футбол. Я грою не задоволений. Напевно, «Динамо» задоволене результатом. Думаю, що вболівальники чекали кращої гри, тим паче на полі було багато збірників.

- Чи бракує вам Селезньова?

- Нам бракує багатьох гравців. Важко замінити футболістів, які пішли. Намагаємося перебудувати гру команди. На жаль, футболісти грають не на своїх місцях, але ми змушені йти на такі експерименти. Напевно, якби був Селезньов, то ми б зіграли сьогодні в атаці трохи краще.

- Чи спроможний нинішній «Дніпро» боротися на рівних із «Динамо»?

- Думаю, що ні. Сьогодні ми могли зіграти краще та навіть не програти. Але «Динамо» краще укомплектоване, у них є довга лава запасних, яка може посилити гру. На жаль, у нас такого немає. Тому «Динамо» сьогодні заслужено перемогло.

- Враховуючи усі проблеми «Дніпра», наскільки складно зосередитися на футболі?

- Звісно, це непросто для будь-якої команди. Ми живемо у невизначеності, у 13-х футболістів закінчуються контракти. Сподіваюся, що президент внесе якусь ясність за два місяці, які лишилися до завершення сезону.