Прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 5 Березня, 19:32 528
Прес-конференція Сергія Реброва
Головний тренер київського «Динамо» після перемоги над «Дніпром» у зустрічі 17-го туру Ліги Парі-Матч (2:0) прокоментував гру своєї команди та проведені заміни.

- Гра була нервовою. Перед виходом на поле я сказав команді в роздягальні, що київське «Динамо» не може не вигравати три домашні матчі поспіль. Хлопці налаштувалися на гру, вийшли на поле з максимальною самовіддачею та бажанням перервати безвиграшну серію. Я радий, що на полі була команда, яка вирвала такі важливі у боротьбі за чемпіонство три очки. У нас залишилося дев’ять ігор, на кожну з яких ми маємо виходити як на фінал. Сподіваюся, решта матчів будуть такі самі, як із «Дніпром».

- Чи задоволені ви грою Теодорчика? Відхід Кравця, який віддав сьогодні гольову передачу за «Штутгарт», був бажанням самого футболіста чи спільним рішенням?

- Я не можу оцінювати дії кожного футболіста лише з бровки. Я ще проаналізую гру та підкажу Тео, що було в його діях хорошого та поганого. Але Теодорчик – це якісний гравець нашої команди, який нам дуже допомагає. Що стосується Кравця, то він не отримував місця в основному складі та попросив спробувати свої сили у Німеччині. Напевно, він заслужив на це. Ми дали йому шанс проявити себе в оренді. Сподіваюся, що Артем набереться досвіду у чемпіонаті Німеччині та повернеться. А про його гольовий пас я ще не знав.

- Ви сьогодні використали всього дві заміни. Хочеться поцікавитися вашою думкою щодо готовності молодих гравців – наприклад, Мякушка та Корзуна – які у цьому сезоні ще жодної хвилини не зіграли?

- Микита Корзун – молодий гравець, який своєю грою заслужив запрошення до київського «Динамо». Але у нас немає права на помилку, нічию, не кажучи вже про поразку. Після двох не дуже вдалих домашніх ігор на нас обрушився шквал критики. Зараз я не можу експериментувати та ставити у склад молодих гравців, які практично не проходили з нами збори. Звісно, ми будемо давати шанс молоді. Але сьогоднішня гра була дуже важлива, щоб хлопці отримали впевненість. Можливостей для експериментів у нас не було. Якби я випустив когось за п’ять хвилин до закінчення, могла змінитися структура гри. Я буду продовжувати давати шанс молодим футболістам, але сьогодні у нас не було права на помилку.