​Олександр Шовковський: «Багатьом не до футболу зараз»

Динамо Київ 5 Березня, 20:27 727
​Олександр Шовковський: «Багатьом не до футболу зараз»
Голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський прокоментував гру з «Дніпром», дав оцінку поведінці вболівальників та запевнив, що особисте життя не впливає на його роботу.

- Дуже щільно розбирали помилки, які зробили у перших двох іграх, готувалися до нашого суперника. Вважаю, що в першому таймі ми виконали тактику, яка була запланована на гру. Результату досягли завдяки нашим діям та помилкам суперника, але помилки були спровоковані нашими діями. В другому таймі грали більш-менш акуратно, але все одно агресивно. Так, зробили декілька помилок, могли пропустити, але все рівно ми більше контролювали хід гри.

- Чи став другий пропущений переломним для «Дніпра»?

- Можливо, але футбол така гра непередбачувана. Який би результат не був – треба грати далі. Так, хтось, можливо, помилився при якихось обставинах, але треба доводити гру до кінця, тому що немає часу виривати на собі волосся та переживати варто вже після гри, чому цей гол, що сталося, хто помилився?

- «Динамо» набирає форму?

- Я хотів би щоб команда набирала форму, від гри до гри прогресувала та показувала більш видовищний футбол.

- Коли Зозуля пробивав у ближній кут, хто помилився із захисників?

- Зараз важко відповісти, але там і моя помилка була, тому що я зупинив м’яч під собою і вибити його вже не було можливості. Віддав пас на Євгена, він далі - там ланцюжок помилок був.

- Сьогодні був майже порожній стадіон. Чому, на Вашу думку, глядачі навіть на такі матчі не ходять?

- Треба дивитися трохи глибше. Це стосується взагалі тієї ситуації, яка зараз в країні. Багатьом не до футболу зараз, на жаль. В принципі погодні умови також не сприяють тому, щоб люди ходили на стадіон. Я думаю все виправиться і в країні, і в Прем’єр-лізі гратиме 16 команд, і вболівальники будуть заповнювати стадіони вщент, і ми будемо успішно грати на міжнародній арені.

- Щодо вболівальників, знову з’явились фаєри. Чи розчаровує Вас, що знов повернулись до старого?

- По ходу гри я на це не звертаю уваги, намагаюся, щоб мене нічого не відволікало від самої гри. Якщо відокремити то - так. В нас вже є умовні зауваження від УЄФА за поведінку вболівальників. Хочеться, щоб наші вболівальники показали, що готові змінюватись та вболівати так, як це має бути на стадіоні.

- Проблеми сімейні, які сталися цього тижня, не відволікають від роботи?

- Хочу сказати, що мені не 20 років, я все чудово розумію та відокремлюю своє особисте життя від робочого графіку. Якщо я буду кудись занурюватись з якимись емоціями, то мені буде дуже важко вийти з ситуації. Я роблю все, що маю робити. Ця ситуація на моїй роботі ніяк не відіб’ється. Це ви можете запитати у тренерського штабу.

Це особисте, я не хочу про це говорити.