​Віктор Леоненко: «Лаштувка у нас іноземець, а «Динамо» - слово жіноче, от і зробив подарунок на 8 березня»

Динамо Київ 6 Березня, 22:50 464
​Віктор Леоненко: «Лаштувка у нас іноземець, а «Динамо» - слово жіноче, от і зробив подарунок на 8 березня»
Експерт програми «Великий футбол» Віктор Леоненко як завжди має на все своє бачення. Гру «Динамо» - «Дніпро» він прокоментував у властивій йому манері.

- «Дніпро» на 8 березня вирішив зробити подарунок «Динамо». Лаштувка у нас іноземець, а «Динамо» - слово жіноче, от і зробив подарунок. Щоправда, Гусєв сказав, що вони готувались.

- Чому «Динамо» - жіноче? – в один голос запитали ведучий та другий експерт «Великого футболу», на що отримали отаку відповідь:

- Лаштувка ж напропускав голів, от це і є подарунок на 8 березня.

За такі ігри мають платити телебаченню, не знаю, як Генінсон буде оце все розкручувати. Вибачте, «Дніпро» з «Динамо» і всього 14 тисяч. Моменти у другому таймі були в Теодорчика відомого, технічного, і у Зозулі.

Якщо «Дніпро» буде такий самий, то я Коломойського розумію, чому він їм не платить, і чому йому «Дніпро» не потрібний. Хоча б моменти потрібні. Подивіться, скільки Зозуля забив? А він вважається одним з найкращих нападників у нас. Не знаю, для кого?

Користуючись нагодою, і ми вітаємо Віктора Леоненка з майбутнім святом. До речі, а «експерт» - жіноче чи чоловіче слово? Як вважаєте?