«Манчестер Сіті» - «Динамо»: квитки по 30 фунтів

Динамо Київ 7 Березня, 13:33 647
«Манчестер Сіті» - «Динамо»: квитки по 30 фунтів
Інформація для вболівальників «Динамо», які бажають підтримати команду в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА «Манчестер Сіті» – «Динамо», який відбудеться 15 березня в Манчестері.

Як інформує офіційний сайт ФК «Динамо» Київ, квитки на гостьову трибуну арени Etihad Stadium можна придбати в офісі Фан-клубу ФК «Динамо» (Київ) (вул. Грушевського, 3), починаючи з 18 січня, з 10:00 до 18:00 в робочі дні.

Згідно з правилами змагань Ліги чемпіонів УЄФА та на вимогу приймаючої сторони, для придбання квитків необхідно заповнити форму зазначеного зразка (ім'я, прізвище, дата та місце народження, стать) та надіслати її на електронну пошту [email protected]

Також квитки для вболівальників «Динамо» будуть продаватися безпосередньо в Манчестері напередодні матчу, відповідно до відправлених на адресу [email protected] заявок та отриманого від Фан-клубу ФК «Динамо» (Київ) підтвердження. Детальну інформацію про час та місце продажу буде надано додатково. Зазначимо, що кількість квитків до «динамівського» сектору обмежена!

Для представлення колективної заявки додатково зазначаються контактні дані відповідальної особи та бажана кількість квитків.

Останній термін подачі заявки 9 березня, якщо ви не подали заявку, квиток ви придбати не зможете.

Ціна квитка до «динамівського» сектору становить 30 фунтів. Оплата здійснюється у фунтах, суму пред'являти без здачі. При собі необхідно мати посвідчення особи.

Відповіді на інші питання щодо квитків можна отримати у Фан-клубі ФК «Динамо» Київ за телефонами: 044 597 0015, 044 597 0016.