Юні футболісти «Металурга» пролазять на тренування під парканом

Футбол України 7 Березня, 14:29 682
Юні футболісти «Металурга» пролазять на тренування під парканом
За можливість продовжити заняття з кожної дитячої команди запорізького «Металурга» вимагають по 10 тисяч гривень на місяць.

Власники ФК «Металург», який знаходиться в процесі банкрутства, закрили доступ на територію ДЮСШ, зупинивши тренувальний процес юних футболістів, повідомляє 061.ua.

«Ми вже було відновили тренування. Правда, в дещо екстремальних умовах. Дітей і нас пустили тільки на поля, але не в будівлю школи. Тобто, діти змушені були переодягатися перед і після тренувань прямо на вулиці. Природно, про якісь зручності також мова не йшла», - розповів один із батьків юних футболістів «Металурга».

Втім, буквально вчора охоронці клубу знову перестали пускати кого-небудь на територію школи. Для занять футболом юним футболістам довелося повзати під парканами. При цьому, тренери змушені керувати своїми вихованцями через огорожі.

«Напередодні нам запропонували безперешкодний допуск на територію школи і в її будівлю. Але з одним великим «але» - за це вимагають по 10 тисяч гривень з кожного тренера. На місяць! Це якесь знущання і абсолютно нереальна сума», - розповів тренер юних металургівців Олександр Рудика.

У ситуації, що склалася, футбольна школа, яка недавно отримала статус міської, скоріше за все, змушена буде переїхати на навчально-тренувальну базу «Металург». На жаль, місце розташування бази - практично за містом - оптимізму ні тренерам, ні юним футболістам, ні їх батькам не вселяє.