Ліга Парі-Матч. 17-й тур для орендованих динамівців

Динамо Київ 7 Березня, 18:21 894
Ліга Парі-Матч. 17-й тур для орендованих динамівців | 19-27
Минулими вихідними у поєдинках чемпіонату України були задіяні четверо динамівців, що виступають в оренді.

Олексій Хобленко (на фото)

«Чорноморець» - «Карпати» 0:0

Орендований «Чорноморцем» нападник, який у першій половині сезону грав за «Говерлу», дебютував в офіційних матчах за одеську команду. Олександр Бабич випустив Хобленка у стартовому складі, а вже на 19-й хвилині форвард заробив жовту картку. За десять хвилин до завершення основного часу матчу Олексій поступився місцем на полі Барилку.

Дмитро Хльобас

«Шахтар» - «Ворскла» 3:1

Форвард Дмитро Хльобас, який раніше захищав кольори «Динамо» і «Говерли», дебютував вже в 3-му для себе клубі УПЛ. У матчі з «Шахтарем» динамівець, орендований «Ворсклою», відіграв 88 хвилин, після чого був замінений на захисника Сапая.

Ігор Харатін, Дмитро Рижук

«Металіст» - «Волинь» 3:0

За харків'ян дебютував Ігор Харатін, який взимку перейшов до «Металіста» на правах оренди з «Динамо». Хавбек вийшов зі стартового свистка та був замінений на 94-й хвилині. А на 95-й хвилині на полі з'явився ще один орендований «Металістом» динамівець Дмитро Рижук.

«Великий рахунок 3:0 - відмінний результат для дебюту, дуже приємно, але потрібно рухатися далі! Думаю, так крупно обіграти «Волинь» вдалося за рахунок колективних дій, команда відпрацювала на відмінно», - так прокоментував Харатін впевнену перемогу «Металіста».

Зазначимо, що ціла група динамівців, які перебувають в оренді в ужгородській «Говерлі», ще не розпочала сезон через скасування матчу 17-го туру з запорізьким «Металургом».