Гусєв: «Тимощук божевільний! Куди дивиться Спаллетті?»

Динамо Київ 13 Листопада, 11:18 3343
Гусєв: «Тимощук божевільний! Куди дивиться Спаллетті?»
Атмосфера в збірній не може не радувати. Гравці перебувають у чудовому настрої: багато жартують, сміються, постійно щось один одному підказують.

Атмосфера в збірній не може не радувати. Гравці перебувають у чудовому настрої: багато жартують, сміються, постійно щось один одному підказують.

"Колектив - це одна з наших сильних сторін. У збірній всіх пов'язують дуже дружні відносини, і не має значення, що люди приїхали з різних клубів, - каже Анатолій Тимощук. - Я ж, як один з найдосвідченіших гравців збірної, приділяю увагу тому, щоб хлопці максимально комфортно себе почували, підказую, намагаюся завести".

34-річний Тимощук на відкритому тренуванні збірної України викладався на повну, тим самим подаючи приклад більш молодим партнерам. Олег Гусєв, який працював у парі з Анатолієм, а потім і робив ривки поруч з ним, спритність Тимощука оцінив: "Він же божевільний! Куди дивиться Спаллетті?" (тренер "Зеніту" в чемпіонаті Росії останній раз випускав українця в основі півтора місяці тому).

Тимощук, до речі, спершу бігав у чужих бутсах, але потім все-таки взув свої, які не такі гарні, але рідні. Каже: "Мої навіть тепліші".