Маркевич: «Говорять, що з "Арсеналом" зіграємо - я вже нічого не розумію»

Футбол України 13 Листопада, 11:57 604
Маркевич: «Говорять, що з  Арсеналом зіграємо - я вже нічого не розумію»
Головний тренер "Металіста" Мирон Маркевич прокоментував чутки про те, що київський "Арсенал" може вийти на гру проти його команди, а також розкритикував Прем'єр-лігу, яка досі не визначила час догравання матчу "Дніпро" - "Металіст".

Головний тренер "Металіста" Мирон Маркевич прокоментував чутки про те, що київський "Арсенал" може вийти на гру проти його команди, а також розкритикував Прем'єр-лігу, яка досі не визначила час догравання матчу "Дніпро" - "Металіст".

"Нічого не відомо. Ніхто нічого не повідомляв. Зараз взагалі вже говорять, що "Металіст" у 17 турі зіграє з "Арсеналом". Я вже просто не розумію, що відбувається. Команда не виходить на чотири матчі, власник клубу відкрито заявляє, що "Арсеналу" більше не існує, а з "Металістом" вони будуть грати. Якщо ця гра відбудеться, то це вже буде щось надзвичайне.

А щодо догравання з "Дніпром" я взагалі не розумію, чому нам досі не назвали дату. Це що така велика проблема, вирішити, коли можна буде дограти один тайм? 30 листопада за календарем "Металіст" з "Іллічівцем" грає крайній матч року. І що робити далі? Відпускати футболістів у відпустку чи ні? Або нам планувати підготовку до гри, організовувати виліт в Дніпропетровськ? Я просто не розумію, чому Прем'єр-ліга досі не визначила дату матчу з "Дніпром", - сказав Маркевич.