Руслан Ротань: «Все буде вирішуватися на полі»

Динамо Київ 13 Листопада, 13:06 507
Руслан Ротань: «Все буде вирішуватися на полі»
Півзахисник національної команди України та дніпропетровського «Дніпра» розповів, чого не вистачило «синьо-жовтим» тоді, у 2009-му, щоб дістатися до фінальної частини ЧС в ПАР.

- Які спогади про матчі з греками?

- Неприємні. Був хороший шанс потрапити на мундіаль, а ми його втратили. Можу сказати одне - це футбол. Вийшло зовсім не те, чого всі очікували. У поєдинку на виїзді ми показали хороший футбол, не пропустили, вдома потрібно було вигравати, але не склалося. Підлив масла у вогонь скандал з напівпорожньою «Донбас Ареною»... Наклалося одне на інше, і в підсумку маємо те, що маємо, - віддали путівку еллінам.

- Незаслужено?

- Не можна так стверджувати. Нам в чомусь не пощастило. В Афінах було багато моментів, щоб відзначитися, ми виглядали краще за суперника, але не використали власні можливості. Греки заслужили путівку в ПАР. Грамотна гра в обороні в матчі-відповіді дозволила їм домогтися потрібного результату.

- Що таке було у суперника, чого не було у наших хлопців?

- Команда Рехагеля перевершила нас у досвіді. У її складі ще виступали ті футболісти, які вигравали на Євро-2004. Георгіос Карагуніс, наприклад. На той момент він був найвідомішим футболістом грецького колективу, демонстрував хорошу гру.

- Зараз у «синьо-жовтих» більше або менше шансів пробитися у фінальну стадію турніру в порівнянні з 2009 роком?

- Не хочу говорити про шанси. Ви знаєте, який у нас суперник, і порівнювати складно. Французи так само, як і ми, хочуть потрапити до Бразилії, і все буде вирішуватися на полі. У нашому протистоянні можна чекати чого завгодно - і додаткового часу, і серії пенальті. Зараз нам потрібно поставити перед собою мету і постаратися її досягти, при цьому максимально виклалися. Можна грати на результат, але без видовищності, а можна показати красивий футбол, але не вийти на чемпіонат світу. У матчах з «триколірними» мене цілком влаштує перший варіант!