Найвідоміші жінки у футболі

Світовий футбол 8 Березня, 19:46 4546
Найвідоміші жінки у футболі
1927.kiev.ua до Міжнародного жіночого дня пропонує вам дізнатися більше про найвідоміших жінок у сучасному футболі.

Тіана Немчіч

Тіана Немчіч - хорватська футболістка, головний тренер чоловічого футбольного клубу «Вікторія» (Ваковац), фотомодель. Тіана стала першою жінкою, яка очолила чоловічу футбольну команду.

«Я дивилася, як мій бойфренд грає, як він грав у футбол ... і потім почала грати сама, і це залишається частиною мене донині».

Немчіч виступала за хорватські команди «Аграм» і «Динамо» в якості гравця. У 2012 році повісила бутси на цвях після того, як отримала травму коліна, і зайнялася тренерською роботою. Її запросили до клубу «Вікторія» Васковац, коли дізналися, що у неї є вища освіта Загребського університету в галузі фізкультури і спорту.

«Я головний тренер, у мене є повна свобода для того, щоб створювати і планувати тактику команди. Якщо жінка і чоловік мають однакові навички для тренерської роботи, то я не бачу причин, за якими я не повинна потрапити в чоловічий футбол».

«У нас є правило. Хлопці йдуть переодягатися. Коли вони закінчують, один з них виходить і кличе мене. Я ніколи не увійду в роздягальню сама, щоб не поставити себе в незручне становище».

Барбара Берлусконі

Барбара Берлусконі входить до складу директорів «FinInvest» (італійська холдингова компанія), є віце-президентом футбольного клубу «Мілан». Барбара - дочка відомого італійського підприємця, власника «Мілана» - Сільвіо Берлусконі.


З квітня 2011 року Барбара Берлусконі є членом Ради директорів «Мілану». Область Барбари - економіка.

«Я завжди ставила інтереси клубу вище своїх особистих».

Єва Карнейро

Єва Карнейро - екс-лікар жіночої футбольної збірної Англії та «Челсі».

У «Челсі» Єва потрапила в 2009 році, ставши лікарем другої команди. В основній команді вона стала працювати вже при португальському фахівцеві Андре Віллаш-Боаш.

Карнейро була відсторонена клубом від роботи на тренуваннях і матчах на початку серпня після критики на її адресу з боку головного тренера Жозе Моурінью. Наразі Єва відстоює свої права.

Алекс Морган


Алекс Морган - американська футболістка, нападник «Портланд Торнс» і збірної США.

Морган є чемпіонкою Олімпійських ігор 2012 року, чемпіонкою світу 2015 року та віце-чемпіонкою світу 2011 року. У 2012 році Морган стала найкращою футболісткою США і була номінована на звання найкращої футболістки світу за версією ФІФА.

Морган також відома як дитячий письменник, автор серії книг «The Kicks» про чотирьох дівчаток-футболісток.

Бібіана Штайнхаус

Бібіана Штайнхаус - німецький футбольний суддя та співробітниця поліції Ганновера. Штайнхаус - єдина жінка-суддя в німецькому професійному футболі в усій Німеччині.

У 2005 році Штайнхаус отримала ліцензію арбітра ФІФА, на цій посаді кілька разів працювала на міжнародних матчах і матчах Жіночої Ліги чемпіонів.

БОНУС

Катерина Монзуль

Катерина Монзуль - український футбольний арбітр, перша жінка-арбітр в Україні, що потрапила в елітну категорію арбітрів ФІФА.

За підсумками голосування Міжнародної федерації футбольної історії і статистики (IFFHS) Монзуль була визнана кращою жінкою-арбітром 2015 року.

Дарина Маневич