Грузини підказують, як обіграти Францію

Динамо Київ 13 Листопада, 15:06 2684
Грузини підказують, як обіграти Францію
Джаба Канкава та Давід Таргамадзе розповіли газеті "Команда" дещо про збірну Дешама.

Джаба Канкава ("Дніпро"): Всю гру цієї команди веде Рібері. Непросто було протистояти нападаючим  Жиру і Бензема. Останній їх них - дуже класний форвард. Крім сильних сторін збірної Франції, думаю, варто відзначити і слабку - її опорники не вражають. На мою думку, Руслан Ротань перевершує французьких колег.

Ще раз повторюю: з французами можна грати! Вважаю, що в середині поля українці діють краще, півзахист вашої національної команди сильніше. Значить, гол у ворота Льоріса «синьо-жовті» цілком здатні вигадати, чого я їм і бажаю!

Давид Таргамадзе ("Іллічівець"): В обороні суперника можу виділити слабку гру Санья, у якого немає тієї швидкості, що у його товаришів по команді. Найбільш вражаючий футбол у французів демонструє Рібері. У нього просто божевільна швидкість. Крім того, на Франка грають всі, особливо Вальбуена.

Грайте щільно, не давайте супернику вільно зітхнути, підтримуйте темп протягом всього матчу! Крім того, оборона французів не завжди адекватно реагує на швидкісні контратаки опонентів - мені здається, в цьому і є шанс українців!