Молодіжна першість. «Динамо» не вдалося обіграти «Карпати»

Динамо Київ 10 Березня, 15:56 445
Молодіжна першість. «Динамо» не вдалося обіграти «Карпати» | 19-27
Рибка, Сидорчук і Корзун не допомогли молодіжній команді «Динамо» здобути три очки у Львові.

Команда Вісенте Гомеса вийшла на матч у Львові з дебютантом Микитою Корзуном та дискваліфікованим на завтрашній поєдинок Ліги Парі-Матч між «Карпатами» та «Динамо» Сергій Сидорчуком. Крім того, місце в воротах зайняв Олександр Рибка, який завершив відновлення після операції.

Проте повернення Рибки «Карпати» зіпсували ще в середині першого тайму – на 21-й хвилині вдалося відзначитися Максиму Грисьо. Динамівці зрівняли рахунок перед самою перервою: у компенсований до першого тайму час Євген Макаренко відправив м᾿яч у ворота з кута карного майданчика.

Невдовзі після перерви «Динамо» вийшло вперед завдяки голу Яремчука з пенальті, який сам Роман і заробив. Але господарі досить швидко відігралися – на 60-й хвилині забив Дмитро Полюганич.

За півгодини, що залишилися до фінального свистка, обидві команди мали шанси вирвати перемогу, проте ними не скористалися. У підсумку - результативна нічия 2:2.