Юрій Мороз: «Поступаючись у рахунку, проявили характер»

Динамо Київ 10 Березня, 20:13 434
Юрій Мороз: «Поступаючись у рахунку, проявили характер» Фото: fcdynamo.kiev.ua
​Тренер молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз прокоментував гру команди у виїзному матчі з «Карпатами» (2:2).

- Сьогодні була бойова гра, яка завершилася бойовою нічиєю. Матч можна поділити на два тайми. В першому, якби ми реалізували свої моменти, зокрема, два моменти мав Яремчук, усе склалося би по-іншому. Але маємо такий результат… Тим не менш, хлопці молодці, що за таких погодних умов, на важкому полі намагалися продемонструвати свої найкращі якості. Поступаючись у рахунку, проявили характер, вийшли вперед, але індивідуальні помилки не дозволили здобути перемогу.

- Наскільки на грі позначилася якість поля?

- Ми хочемо, щоб хлопці мислили, думали, комбінували на футбольному полі, але сьогодні його якість, на жаль, не дозволила втілити це в життя.

- Як би ви оцінили роботу Корзуна та Макаренка?

- Микита, діючи на позиції опорного хавбека, помилок не припускався, діяв дуже активно й загалом дуже допоміг нам. Що стосується Євгена, то йому трохи важкувато було, особливо в останні хвилин десять. Позначаються ще, напевно, наслідки травми, через яку він пропустив багато часу. Але два-три тижні, й він буде в хорошій формі.

- Сидорчук, який дискваліфікований на матч основних складів, сьогодні провів повний поєдинок. Це було побажання Сергія Реброва?

- Так. За день до гри ми обговорювали кандидатури футболістів. Сергій Станіславович висловив побажання, щоб Сидорчук, Мякушко та Яремчук зіграли повний матч, а Макаренко та Корзун – один тайм.

- Вихід на заміну Бесєдіна був плановим?

- Хотіли освіжити лінію атаку, додати в активності. Яремчук сьогодні виконав величезний обсяг роботи, багато рухався, тим паче по такому полю. Бесєдіну вдалося освіжити, кілька разів пробивав по воротах – загалом, його вихід був виправданим.

- Здалося збоку, що Мякушко в останні хвилини занадто поспішав у завершальній стадії атак…

- Він був активним, помітним протягом усього матчу, але з урахуванням якості поля, звичайно, трохи підсів наприкінці поєдинку. Напевно, бажання швидше забити зіграло з ним злий жарт. У нього були моменти, де можна було холоднокровніше вирішити епізод, але він поспішав і, як наслідок, пробивав неточно з перспективних позицій,- цитує Мороза офіційний сайт київського «Динамо».