Юрій Вернидуб: «Дограємо сезон до кінця і поговоримо про новий контракт»

Футбол України 11 Березня, 21:43 415
Юрій Вернидуб: «Дограємо сезон до кінця і поговоримо про новий контракт»
​Головний тренер «Зорі» поділився враженнями від тренувань на колишній базі запорізького «Металурга», а також розповів про ситуацію з контрактом, який закінчується в кінці сезону.

- Сьогодні «Зоря» провела перше тренування на заміській базі в Запоріжжі. Які умови на базі, чи задовольняє тренерський штаб?

- Я багато років свого часу провів на цій базі, тому для мене тут немає нічого нового. Поле у відмінному стані, всі інші умови нас також влаштовують.

Хлопці із задоволенням потренувалися, і можна сказати, що якість поля на заміській базі в даний час кращі, ніж на стадіоні «Торпедо», який до цього був основним місцем для тренувань «Зорі».

- На жаль, «Зоря» поки не користується належною популярністю в Запоріжжі, про що днями заявив генеральний директор клубу Сергій Рафаїлов. Можливо, тепер, коли запорізький «Металург», сподіваємося, тимчасово призупинив свої виступи, на матчі «Зорі» буде ходити більше людей ...

- Для мене Запоріжжя місто не чуже, тут існував клуб з 80-річною історією. Я дуже розумію вболівальників Запоріжжя і сам переживаю з цього приводу.

Ми будемо сподіватися, що своєю грою заслужимо більшу увагу з боку місцевих глядачів, по крайні мірі, будемо намагатися залучити вболівальників Запоріжжя на стадіон хорошою і змістовною грою. Хоча треба враховувати і ситуацію в Україні в цілому.

Нещодавно ми були в Києві на матчі «Динамо» - «Дніпро», здавалося б, така красива афіша, як прийнято говорити, а людей прийшло мало...

Коли у нас в Україні життя зміниться на краще, тоді і будуть люди знову ходити на футбол.

- Влітку у Вас закінчується контракт з «Зорею». Налаштовані на продовження співпраці?

- Поки складно відповідати конкретно на це питання. Якщо у нас все вийде в клубі в цьому сезоні, і якщо запропонують продовжити контракт, звичайно, будемо обговорювати.

Взимку були альтернативні пропозиції, але в даний момент про це говорити немає сенсу. Дійдемо цей сезон до кінця разом, а там будемо приймати рішення, - сказав Вернидуб виданню VNews.