Євген Селезньов: «Хочу поїхати на Євро-2016 у складі збірної України»

Світовий футбол 12 Березня, 09:20 836
Євген Селезньов: «Хочу поїхати на Євро-2016 у складі збірної України»
Український нападник «Кубані» розповів про адаптацію в команді, ціль на сезон та про перший гол у складі нового клубу.

- Що вийшло сьогодні у команди, а що - ні?

- Вийшло взяти три очки - найголовніше. Не вийшло забити ще кілька м'ячів. Усе.

- Уже відчуваєте себе гравцем «Кубані»? Адаптувалися?

- Відчував це з першої гри. Я приїхав не з далекого зарубіжжя і грав проти російських команд вже. Я б не став говорити про довгу адаптацію. Просто сьогодні трохи більше пощастило нам. У тій грі, наприклад, пощастило «Рубіну». Я не можу сказати ... Може, той результат був справедливим, але я вважаю, що ми забили чистий гол тоді. Моя думка - повинні були брати шість балів після цих двох ігор.

- Ви вже зіграли кілька матчів у складі «Кубані», в тому числі в Кубку Росії і чемпіонаті. Що можете сказати про рівень тутешнього футболу? У чому різниця між чемпіонатами Росії та України?

- Я б не став виділяти. Дивіться: футбол - є всюди футбол, в принципі. У Росії і Україні є хороші команди. Просто на даний момент в Росії їх більше. У Росії зараз команд, які на щось претендують - вісім, а в Україні - три: «Шахтар», «Динамо» і «Дніпро». Тут трохи більший. Тут цікавіше грати кожну гру. Все в турнірній таблиці йдуть поруч, всі борються. Просто більше цікавих ігор, які приносять задоволення.

- Моментів було багато гольових, але реалізація підвела. Чому так?

- Слабо. Будемо працювати. Ну, ще років 10. Ну, ви питання задаєте! Там добре зіграв воротар, в іншому епізоді захисники підстрахували. Ми ж не проти фішок грали. Ну як так? І вони не забили, і ми не забили. Ми ж не можемо грати, щоб рахунок був 10:9 або 10:0. Є результат - це найголовніше.

- Для себе якісь цілі ставите на сезон?

- Поїхати на Євро-2016 у складі збірної України. Усе.

- А як щодо кількості голів в чемпіонаті Росії?

- Дивіться, я приходив сюди, щоб допомогти «Кубані» залишитися в Прем'єр-лізі. Природно, це і є мета. Те, що від мене залежить - я зроблю.

- Є впевненість, що «Кубані» вийде уникнути вильоту?

- Якби у мене не було впевненості в цьому, я б приходив сюди, - цитує Селезньова Rusfootball.