​Артем Бєсєдін: «Тренерський штаб сказав виконувати ті функцї, які виконує Теодорчик»

Динамо Київ 12 Березня, 23:11 517
​Артем Бєсєдін: «Тренерський штаб сказав виконувати ті функцї, які виконує Теодорчик»
Нападник київського «Динамо» Артем Бєсєдін в ексклюзивному інтерв'ю 1927.kiev.ua розповів про переможний матч з «Карпатами» та поділився враженнями після свого дебюту у біло-синій футболці.

- Враження тільки хороші. Дебютував за таку команду, як «Динамо». Я дуже давно цього хотів і хочу сказати дякую тренерському штабу, що довірили місце і дали шанс. По грі, то грати на полі «Карпат» завжди було складно. Пропустили першими м'яч, після першого тайму зібралися, кожен розлютився сам на себе. Вийшли і довели, що ми сильніші.

- Ти перший тайм сидів на лавці, але, якщо з боку дивитися, скажи, чому «Динамо» так погано грало в першому таймі?

- Тут може бути дуже багато причин. Може не до кінця налаштувались або щось в цьому роді. Найголовніше - це кінцевий результат. Дуже важливі 3 очки здобули. Я думаю, це найголовніше.

- Як ти дізнався, що будеш готуватися до матчу з «Карпатами»?

- Я поїхав на гру з дублем. Я там не грав і мені після гри сказали, що я їду в розташування першої команди і готуюся до гри. Це було неочікувано.

- Які настанови тобі давав тренерський штаб перед виходом на поле?

- Виконувати ті функції, які виконує Теодорчик. Впринципі у дубля і першої команди однакова структура, ідея гри. Я вийшов і виконував ті функції, яким навчають у «Динамо». Мені говорили чіплятися за м'яч, все робити не поспішаючи, акуратно, показувати активність і звичайно приносити користь команді.

- Після матчу була розмова зі Сергієм Станіславовичем? Щось казав з приводу твоєї гри?

- Так, казав. Взагалі подякував за гру і привітав з дебютом.

- Будеш робити все можливе, щоб і на наступні матчі тебе залучали в першу команду «Динамо»?

- Звичайно. Навіщо тоді в футбол грати? Буду робити все можливе, щоб закріпиться в «Динамо», а там і допомагати цій команді. Це для мене дуже важливо. Можна сказати, що це моя мрія.

Розмовляв Ігор Гусаков