Євген Селезньов: «Що мені Сабо може сказати? Нехай утр​имує мою сім'ю»

Футбол України 13 Березня, 14:44 518
Євген Селезньов: «Що мені Сабо може сказати? Нехай утр​имує мою сім'ю»
Екс-форвард «Дніпра» в ефірі 9 каналу (Дніпропетровськ) відповів на запитання вболівальників щодо свого переходу до російської «Кубані».

«Спершу були різні варіанти. Потім в Європі закрилося трансферне вікно і залишалися Китай і Росія, але потім Китай зірвався. Тому і прийняв запрошення «Кубані». Я хочу поїхати в складі нашої збірної на Євро. А в Росії буду грати проти «Зеніту», ЦСКА, «Спартака», «Локомотива»... Цей чемпіонат набагато сильніший. Тому для професійного зростання це мені потрібно було, хоча не хочу образити чемпіонат України. Але мушу сказати, що рішення далося мені непросто.

Я не хочу виправдовуватися. Це моє рішення. У мене закінчувався контракт із «Дніпром», до кінця якого залишалося пару місяців. Якби я отримав в цей час травму, то невідомо, що було б взагалі. Далі, «Дніпро» грає в одного нападника, тому в основі виходив би або я, або Зозуля. Загалом, я все зважив і вирішив їхати.

Що мені Сабо може сказати? Нехай утримує мою сім'ю. Не йому вирішувати, куди мені йти. Він туди не їде, бо його туди не кличуть. Притула? Подивився там по афішах, так в Росії половина української естради виступає, і всі дають концерти. Притула туди не їде? Значить, теж не кличуть. Покликали б - поїхав.

Я не міг залишатися. Але хочу сказати, що хотів би закінчити кар'єру в «Дніпрі», як зараз Назаренко. Говорив із цього приводу з Ігорем Коломойським. Так що клубний рекорд я ще поб'ю. Я ніколи нікому нічого не робив поганого. Ось вчора зустрівся з друзями, і все було нормально, ніхто мені нічого не говорив з приводу переходу».

Хочу, щоб правильно всі все розуміли. Я поїхав грати в футбол - це моя улюблена справа. Я поїхав робити те, що вмію робити. І ніколи не змішував політику і футбол.

Якщо тепер не покличуть у збірну? Ну, значить, не покличуть. Нічого не буде. Значить, не поїду на чемпіонат Європи. Нормально на це дивлюся. Якщо тренери збірної вирішать, що є сильніші у нас нападники, то нехай їде той, хто кращий. Я розмовляв із людьми, говорив, що за вами вибір. Я ніколи не ображуся і нікого не буду засуджувати. Але вважаю, що повинні футболісти призиватися за спортивними якостями. Я українець. І вважаю, що своїм переходом тільки всім зробив добре. Я представляю там наш футбол, наш рівень. Ми із Зозулею будемо отримувати максимальну кількість ігрового часу. Це тільки плюс», - цитує Селезньова Sport Arena.