Леонід Буряк: "Ярмоленко ще встигне виїхати за кордон"

Динамо Київ 13 Листопада, 23:29 1037
Леонід Буряк: Ярмоленко ще встигне виїхати за кордон
Екс-тренер київського "Динамо" розповів про оптимальний варіант для Андрія Ярмоленко

«Ярмоленко перейде в «Ліверпуль», Ярмоленко гратиме в англійській Прем'єр-лізі», - рясніє Інтернет подібними заголовками. Про те, який варіант для динамівця найбільш оптимальний, розповів сайту екс-тренер київського «Динамо» і збірної України Леонід Буряк:

- Зараз Ярмоленко - один із лідерів українського футболу. Він забивний футболіст з гарним дриблінгом. Я думаю, що таких гравців як він не вистачає в українському футболі. Для розвитку йому потрібно спробувати сили в хорошому чемпіонаті. Але спочатку нехай доб'ється успіхів у «Динамо». Він молодий хлопець, ще встигне виїхати за кордон.

- Чи можна уявити «Динамо» без Ярмоленка?

- Завжди хтось йшов, хтось приходив. Переходили з «Динамо» в інші клуби і Онищенко, і Мунтян, і Бєланов. Вважаю, що якщо є шанс йти, то потрібно звертатися вже до президента клубу. Вважаю, це тільки розвиває вітчизняний футбол, Шевченко свого часу теж пішов. Справа навіть не у фінансовому плані, а в досвіді. Пограти в іншому чемпіонаті йому варто.

- Можете прокоментувати нещодавні чутки про перехід Ярмоленка в «Ліверпуль»?

- Я вже 4 роки чую про його перехід то в Італію, то в Англію, то ще кудись. Не хочу коментувати чутки. Якщо є конкретні пропозиції, то потрібно їх обговорювати. В Інтернеті багато інформації: то він кудись їде, то Коноплянка. Але якщо є можливість перейти кудись - нехай переходить.