Як зіграв Коноплянка в матчі проти «Вільяреалу»

Світовий футбол 13 Березня, 20:49 796
Як зіграв Коноплянка в матчі проти «Вільяреалу»
Не було б щастя, так нещастя допомогло. Травма півзахисника іспанської “Севільї” Вітоло відкрила шлях українському півзахиснику Євгену Коноплянці до стартового складу команди.

Не було б щастя, так нещастя допомогло. Травма півзахисника іспанської “Севільї” Вітоло відкрила шлях українському півзахиснику Євгену Коноплянці до стартового складу команди.

Востаннє екс-гравець “Дніпра” з’являвся на футбольному полі з перших хвилин майже місяць тому. Після матчу з “Лас-Пальмасом” українська зірка попала в немилість до Унаї Емері, і лише сьогодні Женя знову вийшов у старті на матч чемпіонату Іспанії.

Судячи по діях українця в сьогоднішньому поєдинку, він твердо для себе вирішив відвоювати місце у старті. Сьогодні вболівальники побачили того Коноплянку, якого звикли бачити восени. Євген знову відзначився забитим голом, він знову багато рухався, нарешті різко знизився його брак у передачах, який в останніх матчах просто зашкалював.

За сімдесят хвилин гри, що провів українець на футбольному полі, він зустрівся з м’ячем 46 разів. В основному він діяв на улюбленому лівому фланзі атаки, лише декілька раз зміщувався на протилежний фланг.

зони дії

За час, проведений на футбольному полі, Коноплянка виконав 31 передачу, 28 з яких виявилися точними. Цікаво, що майже половину пасів півзахисник віддав на колишнього захисника “Динамо” Тремулінаса. З тридцять одної передачі на француза Євген виконав тринадцять. Той у відповідь йому віддав одинадцять пасів.

З тридцять одної передачі шістнадцять було виконано вперед в лінію атаки, шість – впоперек та дев’ять - назад.

Передачі

Якщо в плані коротких передач Коноплянка значно покращив свою точність, то в плані навісів (кроссів) йому є над чим працювати. З дев’яти подач лише дві дійшли до адресата. Щоправда, одна з них на сьомій хвилині матчу могла стати результативною, проте удару Гамейро головою забракло точності.

Навіси

Свій єдиний удар Євген Коноплянка виконав на 65 хвилині матчу. Після передачі Крістофоро він в притаманному для себе стилі вразив дальній кут воріт Ареоли. Був у нього ще один момент, коли його простріл зрізав у свої власні ворота Руїс, що дозволяє записати Євгена в співавторство ще одного голу.

Одного разу українець йшов в обіграш суперників, причому успішно. Володіння м’ячем Євгена за матч склало 5.7%. Кращий показник лише у Банеги та Крон-Делі.

За версією відомого інтернет-порталу whoscored.com Євген Коноплянка став кращим у складі своєї команди та отримав оцінку 7.7.

Огороднік Андрій