Микита Кравченко: по стопах Андрія Ярмоленка

Динамо Київ 15 Березня, 00:03 547
Микита Кравченко: по стопах Андрія Ярмоленка | 19-27 Фото: www.fcdynamo.kiev.ua
Півзахисник київського «Динамо» U-19 Микита Кравченко розповів виданню 1927.kiev.ua про свою кар'єру, нефутбольне життя, а також про те, з якого гравця основного складу «Динамо» бере приклад.

- Розкажи про те, як потрапив в «Динамо».

- У мене є агент, який займається трансферними питаннями. Він мені сказав, що «Динамо» проявляє до мене інтерес. Звичайно, це давало мені ще більший стимул тренуватися і грати на високому рівні. Вже після літньої відпустки я приїхав до Києва і підписав контракт.

- Що значить бути футболістом? Розкажи, як проходить твій день?

- Бути футболістом - значить завжди і всюди бути професіоналом. Що стосується мого дня, то це залежить від тренувального процесу. Якщо це 2 тренування в день, то після першого, в основному, це сон, готуюся до другого тренування. Якщо ж одне, то приблизно з 2 години дня у мене є вільний час.

- У січні «Динамо» U-19 і U-21 їздили на збори разом з основною командою «Динамо», як проходив тренувальний процес?

- Тренувальний процес проходив добре. Було по 2 тренування в день, часто ходили в тренажерний зал. Мені дуже сподобалися збори, я впевнений, що ми з великою користю провели їх.

- Повертаючись до ігор U-19, як пройшла Ваша підготовка до матчу з «Шахтарем»?

- Підготовка проходила як завжди. Тільки цього разу в нас було трохи менше часу в повному складі готуватися до гри, так як деякі гравці перебували в розташуванні збірної. Але як бачите, це нам не завадило в оптимальній формі підійти до гри. І за день до гри у нас була теорія, де ми розбирали помилки минулої гри. Ось так і проходила наша підготовка.

- Під час матчу з «Шахтарем» ти забив гол, забивати донецькій команді вдвічі приємніше?

- Звичайно, як і будь-якому футболісту, приємно забити гол. Тим більше, це перша гра після тривалої перерви. Хотілося показати себе з кращого боку.

- Наступна гра - з «Ворсклою». З чого почнеться Ваша підготовка?

- На наступний день після гри з «Шахтарем» у нас 2 тренування, потім вихідний. Потім, як завжди, буде цикл підготовки до матчу: спочатку будуть втягуючі тренування, потім - силове тренування, наступне - швидкісне і заключне - передігрове.

- Як ти вважаєш, наскільки розвинений чемпіонат України?

- Чемпіонат України, як на мене, став трохи слабкішим, хоча б через те, що стало менше команд. І ситуація в країні зараз не найкраща, але я думаю, що це не надовго, і скоро все буде, як раніше, а може, ще й краще.

- Зараз великий ажіотаж вибухнув навколо Євгена Коноплянки, як думаєш, для нього оптимально залишитися в «Севільї» або ж шукати інші варіанти?

- Як на мене, Євген стабільно добре себе проявляє в Іспанії. Не думаю, що він розглядає якийсь інший варіант. Помітно, що перейшовши в Ла Лігу, він серйозно додав. Незабаром, думаю, він стане ключовим гравцем «Севільї».

- Чим займаєшся за межами поля?

- Якщо я перебуваю на базі, то це тренажерний зал або збираємося з хлопцями і виходимо грати в «Дир-дир». Це гра 4 на 4 або 5 на 5 гравців в футбол на маленькі ворота. Якщо ж це за межами бази, то в основному йдемо в боулінг, кіно або просто виходимо прогулятися по центру.

- Гра якого футболіста основного складу тобі імпонує найбільше?

- Я думаю, не одному мені подобається гра Ярмоленка протягом останніх сезонів. Тому гра Андрія імпонує мені, тим більше у нас, можна сказати, одна позиція. Дивлячись на нього, мені є чому повчитися.

Розмовляла Ельзара Джапарова