Світовий футбол 17 Березня, 15:39 855
Томас Мюллер: «Гвардіола сказав, що відріже нам яйця, якщо не пройдемо «Ювентус» | 19-27
Форвард «Баварії» після перемоги над «Ювентусом» (4:2 у додатковий час) в Лізі чемпіонів розповів про те, як головний тренер Хосеп Гвардіола мотивував команду в перерві матчу.

Нагадаємо, що після першого тайму мюнхенці програвали з рахунком 0:2, і легендарний екс-футболіст «Баварії», а нині - ТБ-експерт Франц Беккенбауер у перерві заявив, що Гвардіола «каструє» своїх футболістів, якщо вони не переможуть «Ювентус» і не пройдуть до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

«Він майже вгадав. Тільки Гвардіола не говорив, що каструє нас, а просто сказав, що відріже нам яйця», - цитує жартівливу відповідь Мюллера Goal.com.