Канали «Футбол 1»/«Футбол 2» зробили перший крок до розвитку української футбольної культури

Футбол України 18 Березня, 14:44 1417
Канали «Футбол 1»/«Футбол 2» зробили перший крок до розвитку української футбольної культури
​17 березня телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» і компанія «Діджитал Скрінз» оголосили старт програми «Легальний футбол - чесний партнер».

Всеукраїнська програма «Легальний футбол - чесний партнер» спрямована на розвиток футбольної культури в країні і підтримку трансляції футболу в високій якості. Зі стартом програми в кожному закладі, який приєднається до програми і отримає можливість легально транслювати телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» для своїх відвідувачів, з'явиться спеціальний сертифікат і футбольна мітка.

«Легальний футбол - чесний партнер» - це не просто сертифікат, який отримує заклад, який приєднався до нашої програми, - представив програму директор телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» Олександр Денисов. - Це вибір на користь европейскої культури перегляду футбольних матчів в пабах. Це крок до розвитку українського футболу в цілому, крок в направленні, яке вибрала десять років тому англійська Прем'єр-ліга. Тоді керівництво ліги, транслятори і асоціація пабів сіли за стіл переговорів і об'єднали свої зусилля в розвитку футбольної культури в країні. Те ж саме телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» сьогодні починають робити в Україні».

Ексклюзивним дистриб'ютором прав є компанія «Діджитал Скрінз». Будь-який заклад в Україні може отримати можливість публічного показу телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» за допомогою сервісів OLL.TV, Xtra TV й інших авторизованих провайдерів. Щоб стати партнером програми закладу, необхідно укласти договір на право публічного показу. Подробиці можна дізнатися за телефоном 0-800-300-122 або на сайті horeca.footballua.tv.