Михайло Сіваков: «Хлопці запевняють, що з нашою нинішньою грою трибуни у Луганську були б забиті під зав'язку»

Футбол України 18 Березня, 19:14 847
Михайло Сіваков: «Хлопці запевняють, що з нашою нинішньою грою трибуни у Луганську були б забиті під зав'язку»
​Білоруський захисник луганської «Зорі» Михайло Сіваков розповів вітчизняним ЗМІ про хід справ у своїй команді.

- Виходить, команда на сто відсотків базується в Запоріжжі?

- Саме так. І тренуємося тут, і граємо, і живемо. Після розпаду «Металурга» залишилася розкішна база за межами міста, з полями, тренажерним залом, комплексом для відновлення - словом, з усім необхідним. Керівництво «Зорі» домовилося з міською владою, щоб база перейшла в наше розпорядження. Уже тиждень тренуємося там, а до цього працювали на стадіоні «Торпедо». Там, треба сказати, газон також у відмінному стані.

Однак треба розуміти, що це в будь-якому випадку тимчасова ситуація. На жаль, мені не довелося зіграти на «Авангарді» в Луганську, але хлопці запевняють, що з нашою нинішньою грою трибуни його були б забиті під зав'язку. Команду дуже люблять і підтримують. Наприклад, грали ми в Києві з донецьким «Олімпіком», який зараз базується в столиці, - так більша частина стадіону вболівала за «Зорю», цитує Сівакова pressball.by.

- Не можу не запитати про українську обстановку.

- Чесно кажучи, інформацією про те, що відбувається в Луганську, не володію. Щодо Запоріжжя або Києва - там тече звичайне життя, не відбувається нічого, що могло б насторожити. Можу сказати лише, що у деяких хлопців в Луганську залишилися квартири, дехто туди їздить - потрібно проходити через КПП.

- Тобто, теоретично мешканець Луганська може приїхати за вас вболівати?

- Думаю, так, але це питання витраченого часу.

- А як до вас ставляться запорізькі глядачі?

- Жодного разу не зустрічав ворожих проявів: ні на вулиці, ні на стадіоні, ні в кафе. Треба подякувати мешканцям Запоріжжя, що так нас прийняли. Щодо ігор, то стадіон, звичайно, не заповнюється. Це зрозуміло - команда для міста не рідна. Хіба що на «Динамо» або «Шахтар» приходить подивитися багато уболівальників.