​Чому ставки на футбол такі популярні та з чого почати ставити на футбольні матчі і не тільки?

Футбол України 18 Березня, 19:24 1078
​Чому ставки на футбол такі популярні та з чого почати ставити на футбольні матчі і не тільки?
Сьогодні немає букмекерської контори, яка б не пропонувала своїм клієнтам зробити ставки на футбол.

«Спорт номер один» є найбільш популярною дисципліною серед любителів азарту. За даними букмекерських компаній, ставок на футбол приймається в рази більше, ніж за прогнози на теніс, баскетбол, хокей та інші види спорту.

Секрет популярності ставок на футбол

Велика кількість шанувальників ставок на футбол пояснюється відразу декількома факторами:

• Поширеність (прогноз на футбольний матч можна зробити в кожній букмекерській конторі);

• Високі коефіцієнти (в умовах жорстокої конкуренції кожен букмекер намагається зробити гравцям найбільш вигідну пропозицію);

• Високі ліміти (багато букмекерів охоче приймають великі ставки на футбольні матчі);

• Великий розпис подій (більшість букмекерських контор пропонують десятки додаткових результатів для ставок на футбол);

• Можливість перегляду прямих трансляцій (вболівати за зроблену ставку в рази цікавіше, спостерігаючи за ходом матчу по телевізору);

• Доступ до статистики (корисної для ставок на футбол інформації більш ніж достатньо, щоб зробити якісний прогноз).

На що можна ставити

Як було сказано вище, букмекери пропонують широкий вибір ставок на футбол, починаючи найпростішими основними наслідками і закінчуючи неабиякими додатковими пропозиціями.

Всі без винятку букмекери пропонують в лінії перелік основних результатів: перемога однієї з команд, нічия, подвійний результат, кілька варіантом тоталів і фор і т.д. Більшість контор додають до розпису такі пропозиції, як порівняння результативності таймів, ставки типу «яка команда заб'є першою» і «обидві заб'ють» та інші пропозиції. Нарешті, в лінії по-справжньому великих букмекерів є пропозиції за ставками на період матчу, в який буде забитий перший гол, прогнози на авторів забитих голів та інші цікаві пропозиції.

Прогнози на футбол можна робити у вигляді ординарій, експресів, систем і неповних систем.

Як правильно робити ставки на футбол в букмекерській конторі FavBet

Букмекерська компанія FavBet вже більше 15 років приймає ставки на футбол і безліч інших видів спорту. Гравці мають можливість робити прогнози як через інтернет-портал букмекера, так і за допомогою наземних пунктів прийому ставок. Серед переваг БК FavBet можна виділити:

• Високі коефіцієнти (за мірками інших букмекерів СНД);

• Зручний і функціональний сайт (розроблена і мобільна версія);

• Велика кількість розглянутих подій (багато подій в лінії, різноманітність розпису);

• Цілодобову службу підтримки (працює російською мовою в режимі телефонної розмови і листування по e-mail);

• Різноманітність фінансових інструментів (введення і виведення коштів проводиться кількома способами, проведення фінансових операцій займає кілька хвилин);

Щоб почати робити ставки на футбол в букмекерській конторі FavBet, досить створити ігровий рахунок на сайті компанії. Реєстрація в системі займає не більш п'яти хвилин, а для створення аккаунта досить ввести персональні та контактні дані. Наступний крок - поповнення ігрового рахунку одним з доступних способів (електронні платіжні системи, банківські перекази, карти Visa і MasterCard і інші). Перейшовши в розділ «Лінія», гравець отримує доступ до всіх актуальних спортивних подій, наслідків та коефіцієнтів.

Для формування ставки досить вибрати потрібні результати, клікаючи за відповідними коефіцієнтами, вибрати тип ставки (ординар, експрес, система) і підтвердити факт ставки. Після того, як з рахунку буде списана відповідна сума, можна починати вболівати за команду, яка повинна принести прибуток.

Розраховуються ставки, як правило, протягом декількох хвилин після закінчення футбольного матчу, а значить, гравець може робити наступний прогноз відразу ж після закінчення попереднього матчу.