«Динамо» - «Зоря»: погляд із стану нашого суперника

Динамо Київ 19 Березня, 11:42 591
«Динамо» - «Зоря»: погляд із стану нашого суперника
Незадовго до центрального матчу 19-го туру ЛПМ «Динамо» - «Зоря» пропонуємо вам ознайомитися з тим, що думають про майбутній поєдинок наші суперники.

Михайло Сіваков (захисник)

- На нас чекає дуже важкий виїзд. «Динамо» є «Динамо». Це чемпіон. Тому гра буде дуже насиченою та цікавою. Хочеться перевірити свої сили на рівні такого суперника. Зараз кожна гра для нас на вагу золота.

Олександр Караваєв (півзахисник)

- Кияни претендують на чемпіонство, звичайно, що вони будуть боротися тільки за перемогу. Для нас залікові пункти також дуже важливі. Треба поповнювати очковий доробок з будь-яким суперником, щоб нас ніхто не зміг наздогнати в турнірній таблиці.

Андрій Тотовицький (нападник)

- Нинішнє «Динамо» можна зупинити тільки за рахунок колективних дій. Яких саме? Це скажуть нам наставники на розборі гри киян, який відбудеться напередодні матчу. Що стосується результату, який влаштує нас в майбутньому поєдинку, то «Зоря» грає тільки на перемогу. Хоча потрібно ще враховувати, як будуть розвиватися події на полі. В цілому, у «Зорі» зараз не думають про третє місце, ми намагаємося вигравати кожен матч, а що з цього вийде, дізнаємося після закінчення останнього туру.

Юрій Вернидуб (головний тренер)

- Ці ігри – окраса чемпіонату. Стимул і мотивація для наших хлопців. Все-таки, будемо грати з грандом. З київським «Динамо». Зайвий раз команду на подібні зустрічі налаштовувати не потрібно. Ми розуміємо, чого хочемо. У «Динамо» теж серйозне завдання – стати чемпіоном. Ми, в свою чергу, будемо робити все, щоб набирати очки по максимуму і намагатися в іграх з такими командами, як «Динамо» та «Шахтар», вичавлювати максимум.
Я розумію, що оборона в «Динамо» дуже серйозна, але нам самим в захисті потрібно буде зіграти дуже строго, так як кияни мають дуже хорошу атаку. У них слабких місць практично немає. Подивимося останні матчі, зробимо висновки. У всіх команд є як плюси, так і мінуси. Плюси постараємося перекрити, а мінусами скористатися. Все в наших руках, повідомляє офіційний сайт «Динамо» Київ.