Олександр Севідов: «Незрозуміло, що буде з українським футболом через пару місяців, але ми намагаємося зрозуміти, з ким нам рухатися далі»

Футбол України 19 Березня, 23:42 710
Олександр Севідов: «Незрозуміло, що буде з українським футболом через пару місяців, але ми намагаємося зрозуміти, з ким нам рухатися далі»
Головний тренер «Металіста» Олександр Севідов прокоментував поразку своєї команди в домашньому матчі з «Ворсклою».

- Хотів би привітати «Ворсклу» з перемогою. Не можу сказати, що заслуженою. На мій погляд, ми виглядали не гірше, були абсолютно готові до тієї гри, яку полтавчани нам запропонували. Команда, яка рветься в єврокубки, сьогодні забила більше, ніж могла. А нам не вдалося забити жодного гола. Я хлопцям в роздягальні сказав, що вдома програвати 0:3 - прикро, і всі ми цим результатом засмучені. Але те, як команда сьогодні грала, які моменти створювала, трохи лікує мені душу. Важко, звичайно, змиритися, але життя триває, і треба рухатися далі.

- Які завдання команда ставить перед собою на решту сезону?

- У зв'язку з тим, що «Металург» знято з чемпіонату, для команд нижче «Олександрії» він формально закінчено. Ніхто не вилітає за спортивним принципом. Але я сьогодні сказав хлопцям, що потрібно грати в той футбол, завдяки якому їх зможуть помітити команди вище нас класом. Їх завдання - грати у футбол. Що стосується воротарської позиції - тут є кілька тактичних моментів. Незрозуміло, що буде з українським футболом через пару місяців, але ми намагаємося зрозуміти, з ким нам рухатися далі. Сьогодні в стартовому складі «Металіста» було чотири гравці, які завтра вирушать в U-21 і U-20. Всього ж їх запрошено шість, відповідно, можете собі уявити, який досвід мають ці хлопці. Звичайно, це не відмовка. Але, якщо в Ужгороді ми виглядали блідо, то сьогодні, на мій погляд, мої хлопці не поступалися дуже досвідченій «Ворсклі». Я не сумніваюся, що ця майстерна команда в наступному році буде грати в єврокубках. Для мене, як для тренера, прикро, що наша команда створила в два рази більше моментів, ніж полтавчани, але це вже нікому не цікаво, - цитує Севідова офіційний сайт «Металіста».

Нагадаємо, що в 19 турі Ліги Парі-Матч «Ворскла» на виїзді розромила «Металіст».