Юрій Вернидуб: «Сьогодні гравці «Динамо» красиво падали, а мої хлопці бились, як тигри»

Динамо Київ 20 Березня, 22:21 622
Юрій Вернидуб: «Сьогодні гравці «Динамо» красиво падали, а мої хлопці бились, як тигри»
Головний тренер «Зорі» не сильно розчарований поразкою від «Динамо» і вважає, що вся боротьба ще попереду.

- Таке враження, що повертаємося у 90-ті роки відносно суддівства. Київ і так чемпіоном стане. Не потрібно йому допомагати. Гра Драговіча та Віди на другому поверсі - це жовта. Що поробиш, будемо грати, як в 90-ті. Караваєва ззаду шарашили по ногах... Це зрозуміло, до кінця матчу залишалось 30 секунд, але штрафний можна поставити? Суди те, що є. В загальному, ми провели непоганий матч. Я радий за хлопців. Боротьба продовжується, треба тренуватись та готуватися до наступних матчів. Ярмоленко, на мою думку, зараз - половина «Динамо». Піде Андрій - і киянам буде дуже важко.

- У коментарі після матчу Андрій сказав, мовляв, Юрій Вернидуб говорив перед поєдинком: «Ярмоленко падає, як дівчинка», а самі гравці «Зорі» також падали, як дівчата...

- Покажіть мені хоч один епізод, де наші футболісти падають, як дівчата. Я бачив, що цим займались гравці «Динамо», як Гонсалес та інші. Мої хлопці бились, як тигри, у підкатах, і ніхто ні разу не лежав, а от кияни якраз красиво це робили.

- Поразка не вдарить по «Зорі» у боротьбі за трете місце?

- Про який удар може йти мова. Ми зіграли достойно на виїзді проти чемпіона України. Знову ж таки, боротьба продовжується, - сказав Вернидуб у програмі «ПроФутбол».