Статистичні підсумки «Динамо» у Лізі чемпіонів

Динамо Київ 21 Березня, 10:06 693
Статистичні підсумки «Динамо» у Лізі чемпіонів | 19-27
Хачеріді увійшов до трійки кращих гравців за виграними єдинобрствами, а Антунеш став одним із найбільш грубих футболістів Ліги чемпіонів. Все це, а також інші статистистичні показники «Динамо» у нашому огляді.
  • У середньому за гру «Динамо» пропускало 0.88 гола, а менше киян пропускали тільки такі команди як: «Атлетико», «Барселона», «Реал», «Вольфсбург» та «ПСЖ».

  • Найкращими снайперами киян у цьому розіграші Ліги чемпіонів стали відразу два гравці, а саме Андрій Ярмоленко та Віталій Буяльський, на рахунку яких по два забитих голи. А що стосується найкращого асистента, то тут виділяємо новачка команди Дерліса Гонсалеса, який двічі допоміг своїм партнерам відзначитись у воротах суперника.

  • Захист «Динамо» став головною зброєю, яка допомогла киянам подолати груповий раунд Ліги чемпіонів. Команда Сергія Реброва входить до трійки команд, які дозволяли зробити найменшу кількість ударів по своїх воротах. Краще за «Динамо» у цьому компоненті тільки «Манчестер Юнайтед» та «Реал», але «манкуніанцям» це все одно не допомогло вийти далі. Ну а по воротах Шовковського у середньому завдавалось по 9.5 ударів, а це дуже хороший результат. Наприклад, «БАТЕ» отримував по 22 удари за гру, а «Шахтар» - 15.


  • Переходимо до негативної сторони наших гравців. Тут можна згадати Віторіну Антунеша, який встиг нахапати аж чотири жовті картки, а більше за нього отримував попередження лише гравець «Зеніта» Хаві Гарсія. До речі, Антунеш ділить другу сходинку за цим показником з Даріо Срною з «Шахтаря».

  • За кількістю виконаних підкатів «Динамо» йде аж на 28 місці серед 32 команд (16.6 за гру), а останнє місце у цьому рейтингу займає донецький «Шахтар». Цікаво, що очевидним лідером за цим показником є білоруський «БАТЕ», ось хто бився на полі до останнього, у середньому борисовчани робили по 26 підкатів за гру.

  • Женя Хачеріді протягом групового раунду, а також у матчах з «Манчестер Сіті», був справжньою стіною перед воротами Шовковського, і стіною дуже високою. Наш центральний захисник займає дуже високе третє місце за таким компонентом, як кількість виграних верхових єдиноборств. У середньому Хачеріді виграв 4.5 таких дуелей за матч.


  • Сергій Рибалка, який зараз травмований, також попав до нашого списку. Опорний півзахисник «Динамо» одинадцять разів пробивав по воротах суперників, і що найцікавіше, всі удари були з-за меж штрафного, а один такий удар навіть став результативною передачею на Буяльського.

  • Найбільший кілометраж у цій Лізі чемпіонів набігав Хачеріді, який за вісім матчів пробіг 77889 метрів, але якби не травма Рибалки, то саме Сергій був би лідером за цим показником, адже Рибалка за сім матчів відбігав лише на 600 метрів менше, ніж Хачеріді. Цікаво, що навіть Шовковський пробіг за сім матчів аж 31000 метрів, явно наш голкіпер не був без роботи. Але куди там Хачеріді до Дейві Пепера з «ПСВ», який за 8 матчів пробіг 95282 метри, ось такий міцний голландець.

  • Гравці «Динамо» у середньому за гру нанесли 11.9 ударів по воротах. На перший погляд може здатися, що показник досить непоганий, але у 22 команд ударів було більше, а у «Реала», який лідирує у цьому рейтингу, більше ніж 23 удари за гру.

  • «Динамо» займає перше місце серед усіх команд Ліги чемпіонів за кількістю фолів за гру. Кияни фолили майже по 17 разів за гру. Ну і наслідком цього стала третя сходинка команди Реброва у рейтингу команд за жовтими картками, аж 18 разів гравці «Динамо» бачили перед собою жовтий колір.

  • Але ж є і позитивний момент. Хоч і часто наші гравці отримували жовті картки, але червоної картки арбітри жодного разу не показували, а це вже прогрес дуже солідний, особливо, якщо згадати гру «Динамо» у минулому сезоні. Окремо хотілося б виділити знову Хачеріді, який грав проти найбільшого провокатора сучасного футболу Дієго Кости, та не дозволив іспанцю нічого підлого та брудного зробити, а що головніше, тримав себе постійно в руках і був справжнім лідером захисту «Динамо».

  • Динамо володіло м'ячем 50% за гру, що далеко не найкращим показник серед команд Ліги чемпіонів, але є багато команд, які поступаються киянам за цим показником, наприклад, Ювентус, який також вже вилетів з чемпіонської ліги.

  • Олександр Шовковський - один із лідерів цього сезону за кількістю сухих матчів! Наш легендарний голкіпер п'ять разів залишав свої ворота на замку, а зіграв всього сім матчів. Він пропустив тільки вдома від «Манчестер Сіті», а також у виїзному матчі проти «Челсі». Решту ж матчів СаШо зіграв на нуль. Можна аплодувати стоячи!



«Иногда бывают такие матчи, которые может выиграть только вратарь» (Валерій Лобановський)


Биховець Олександр