Ігор Суркіс: «Не думаю, що ми повинні когось запрошувати, коли у нас є свої хлопці»

Динамо Київ 21 Березня, 10:33 730
Ігор Суркіс: «Не думаю, що ми повинні когось запрошувати, коли у нас є свої хлопці»
Після перемоги у 19-му турі ЛПМ над луганською «Зорею» (1:0) президент київського «Динамо» відповів на питання журналістів.

- Ми завжди важко граємо з «Зорею», це хороша, укомплектована команда. У ній багато футболістів донецького «Шахтаря», які знаходяться в оренді, але хочуть довести, що є конкурентоспроможними і можуть грати в донецькому клубі. Це важлива мотивація. Ми ж перенесли складний переліт з Манчестера після матчу Ліги чемпіонів. Звичайно, не зовсім відновилися. На щастя, вдалося завоювати важких три очки.

- Після гри з англійцями непросто було психологічно відновитися?

- Звісно, адже на зборах команда готувалася саме до цих ігор і вже в другу чергу до сезону. Але результат склався для нас невдало, ми вилетіли, тому зараз всі сили кинемо на чемпіонат.

- Було багато розмов щодо зацікавленості вашої команди у Петряку, це правда?

- Я не вступав у переговори по Петряку. Розумію, що марно це робити з клубом, якщо у нього пріоритет - донецький «Шахтар». Петряк - дуже хороший, якісний футболіст, але у нас є свої молоді хлопці, які не гірші за нього. Той же Богдан Михайличенко, повірте, йому не поступається, а технічно, може, і краще оснащений. Він може грати на позиції зліва і закривати всю бровку. Не думаю, що ми повинні запрошувати когось, коли у нас є свої хлопці. Також наш Гонсалес - молодий хлопець, який має додавати. Словом, вважаю, на цю позицію нам Петряк якраз не потрібен.

- У «Динамо» зараз триочкова перевага над «Шахтарем» в чемпіонській гонці. Наскільки вона важлива?

- Сьогодні ми теж могли втратити очки - як внічию зіграти, так і програти. Потрібно не розслаблятися, не дивитися на конкурентів, а вигравати, перш за все, свої матчі. Ми в цьому сезоні вже мали і п'ять очок переваги, потім зрівнялися. Психологічно нам, напевно, простіше, адже «Шахтар» зараз грає на двох фронтах, що нелегко. Ми будемо прагнути до своєї мети - зберегти золоті медалі і кубок,- цитує Ігоря Михайловича офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.