Артем Федецький: «Хотів би запросити вболівальників на фінальну репетицію перед Євро»

Збірна України 21 Березня, 17:33 641
Артем Федецький: «Хотів би запросити вболівальників на фінальну репетицію перед Євро»
Захисник «Дніпра» та збірної України склав компанію Михайлові Фоменку на прес-конференції напередодні контрольних матчів із Кіпром (24 березня в Одесі) та Уельсом (28 березня у Києві).

- Це будуть дуже важливі для нас поєдинки, адже вони проводитимуться в Україні. Особливо виділяється матч із Уельсом, який буде останнім домашнім для нас перед Євро.

Тому нам потрібна підтримка вболівальників та їх дух, який супроводжував нас в усіх іграх. У зв’язку з цим хочеться запросити усіх на матч в Києві, який буде фінальною репетицією перед Євро, щоб ми забрали частинку запалу з собою у Францію. Ми завжди раді підтримці та вдячні вболівальникам.

- Наскільки часто ви думаєте про Євро?

- Ця думка постійно в голові. Тим паче, мені не пощастило зіграти на домашньому Євро, тому цей чемпіонат Європи для мене перший. Думаю, що така подія може статися в житті кожного футболіста лише раз. Ми хочемо показати усім, що таке збірна України та на що вона здатна. У нас класний підбір футболістів. Думаю, нам під силу виконувати задачі, поставлені тренерським штабом.

- Чи засмутило вас, що Гарет Бейл не приїде зі збірною Уельсу до України?

- Ми не звертали уваги, хто приїде. Бейл – гравець топ-рівня, але у нас є свій план підготовки на Євро, і ми намагаємося його дотримуватися.

- Як привітали Зозулю з викликом до збірної?

- Дуже добре, що Зозуля відновився, адже він забивав важливі м’ячі. Рома – старожил, а не новачок збірної, щоб його вітати. Дай бог, щоб травми його оминали. Це дуже важливий гравець для збірної України.