Орест Кузик: «Англійці особливо не здивували»

Збірна України 22 Березня, 17:59 780
Орест Кузик: «Англійці особливо не здивували»
Гравець «Динамо», який нині захищає кольори ужгородської «Говерли», дав ексклюзивний коментар 1927.kiev.ua після матчу Україна U-20 - Англія (С), в якому він брав участь.

- Хороша гра була, гарна команда, яка грає в комбінаційний футбол. Вони хотіли перемогти і ми, але їм пощастило трохи більше в моментах, так що вийшов такий результат.

- Чим суперник Вас здивував?

- Я б не сказав, щоб вони чимось особливо здивували, вони створили набагато більше, ніж ми. Вони виграли за рахунок наших індивідуальних помилок. Там, де ми не дограли до кінця з гравцями, ось і вийшло. Так, хороша команда, хороші гравці, є індивідуально сильні, але щоб особливо здивували - я б не сказав.

- Вони старші за вас...

- Старші, але це вже не той футбол, тут немає старші, молодші. Так, це Англія і там всі футболісти такі великі і грають в більш силовий футбол, ніж комбінаційний. Хороша команда, що сказати.

- Це був хороший досвід для вас?

- Звичайно ж. По-перше, завжди, коли приїжджаєш до збірної, викладаєшся і залишаєш останні сили на полі, тому що це збірна. І яка б збірна проти тебе не грала, це хороший досвід, тому що в збірній зібрані найсильніші футболісти своєї країни.

- У вас були моменти, але десь не пощастило?

- Напевно, десь так, не вистачило. І штанга, і поперечина, було близько. Не вистачило везіння, це футбол, буває. Одним пощастило більше, іншим менше.

- Підготовка триває або ж ви повертаєтеся в клуби?

- Триває тренувальний процес, у нас ще 26 числа гра. Я, правда, поки не знаю, з ким, але я знаю, що на 26 число заплановано ще один спаринг в Києві.

Розмовляла Анастасія Мельник