Олег Надуда: «Збірна України виграє 2:0»

Збірна України 24 Березня, 19:15 704
Олег Надуда: «Збірна України виграє 2:0» Фото: ua-football.com
Колишній півзахисник збірної України Олег Надуда впевнений у беззаперечній перемозі нашої збірної.
Попри товариський статус поєдинку, налаштування на цей матч має бути максимальним. Список з 23-х футболістів, які поїдуть на чемпіонат Європи, ще не визначений, а отже кожна наступна гра для гравців стає на вагу золота. Хлопці захочуть себе проявити, і я навіть не сумніваюся, що перемога сьогодні буде за нами.

В зв’язку з тим, що багато футболістів травмовані, матимуть змогу проявити себе ті хлопці, які стабільного місця у складі не мають. Селін, звичайно, вже трохи старший, а ось Путивцев заграти може. Не виключаю, що отримають нагоду проявити себе Петряк з Караваєвим, а також Будківський. Взагалі, передбачу, що усі три нападники в найближчих двох матчах відіграють хвилин по 60. Також вочевидь відбудеться дебют у національній збірній Коваленка. Такий матч – найкращий варіант для старту. Віктор добре виглядає і в чемпіонаті України, і в Лізі Європи, тому відсотків на 60 переконаний, що в заявці на Євро-2016 він буде.

Не здивуюся також, якщо вийде в основі Каменюка. Микита – футболіст досвідчений, в останньому поєдинку з «Динамо» він практично повністю закрив Ярмоленка, чим вкотре довів, що довіряти йому можна. Зрештою, нехай вирішують тренери. У мене може бути трохи відмінне від їхнього бачення, але нав’язувати його не збираюся. Тим паче, що з залученням Шевченка штаб став багатограннішим, з різними баченнями. Певен, тренерам вистачить знань, щоб обрати для поїздки на Євро справді найсильніших»,- цитує Надуду ua-football.com.