Збірна України мінімально долає Кіпр

Збірна України 24 Березня, 22:59 643
Збірна України мінімально долає Кіпр | 19-27
В рамках товариського матчу підопічні Михайла Фоменка переграли в Одесі збірну Кіпру.

На самому початку матчу ледь не привезла гол собі команда Кіпру. Захисники суперника помилилися при передачі, Гармаш увімкнувся у пресинг, але воротар зіграв надійно і розрядив обстановку. Згодом Андрій Ярмоленко вийшов на ударну позицію, але вирішив віддати на Зозулю, Роман виконав скидку Гармашу, а вже Денис виконав удар - повз штангу пролітає м'яч. В'ячеслав Шевчук вкинув з-за бокової на Гусєва, Олег завдав удару по воротах - вийшло дуже неточно.

Приблизно в середині першого тайму Кіпр створив чудовий епізод для взяття воріт. Ефрем віддав ідеальну передачу на партнера, проте форвард кіпріотів із вбивчої позиції не зумів завдати сильного удару - м'яч у руках Дениса Бойка.

На цей момент наші футболісти також непогано відповіли. Роман Зозуля завдав хорошого удару, воротар відбиває перед собою, Степаненко зіграв на підхопленні, але у порожні ворота йому влучити не вдалося.

Після декількох атакувальних наступів нашим вдалося на 40-й хвилині відзначитися. Руслан Ротань виконав подачу зі стандарту, Роман Зозуля пробив по воротах, воротар спочатку відбив, але Тарас Степанеко вдало зіграв на добиванні і вивів нашу команду вперед - 1:0.

На початку першого тайму вривався до нашого штрафного форвард Кіпру, але опинився у положенні поза грою. Іван Петряк досить активно увійшов у гру, на швидкості намагався обійти суперника, але півзахисник Кіпру у підкаті грає надійно.

Знову хороший момент створили гравці України. Той же Іван Петряк красиво зробив скидку під удар Малишеву, проте постріл у Максима вийшов неточним.

Вже наприкінці матчу якими яскравими моментами обмінялися команди. Спочатку удару по воротах України завдав форвард Кіпру, а вже потім після прекрасної тонкої скидки у виконанні Кравця пробив Малишев - воротар парирує потужний простріл Максима. У підсумку досить непоганий футбол показали команди, проте великою кількістю голів одеських вболівальників не порадували.

Україна - Кіпр 1:0

Гол: Степаненко 40.

Україна: 1. Бойко – 14. Ротань (к) (Коваленко), 18. Путівцев, 9. Гусєв (Петряк), 17. Федецький, 13. Шевчук (Каменюка), 19. Гармаш (Малишев), 8. Зозуля (Кравець), 6. Степаненко (Тимощук), 5. Кучер, 7. Ярмоленко

Запасні: 12. Пятов (вр), 23. Шевченко (вр),16. Сидорчук, 22. Кравець, 4. Тимощук, 20. Селін, 15. Будківський, 21. Петряк, 2. Каменюка, 24. Коваленко, 25. Малишев, 11. Караваєв

Кіпр: 12. Панаї – 2. Досса Жуніор, 5. Деметріу, 9. Мітідіс (Сотіріу), 10. Хараламбідіс (к) (Енглезу), 11. Александру, 13. Макрідіс, 14. Лабан (Кір’яку), 17. Ефрем (Меркіс), 18. Артіматас (Ніколау), 19. Лаїфіс

Запасні: 1.Гіоргаллідіс (вр), 22. Міхаель (вр), 4. Меркіс, 6. Енглезу, 7. Економідіс, 8. Сотіріу, 15. Кір’яку, 16. Хрістофору, 20. Кастанос, 21. Макріс, 23. Ніколау