Віктор Коваленко: «Добре, що все так закінчилося»

Збірна України 24 Березня, 23:27 650
Віктор Коваленко: «Добре, що все так закінчилося» | 19-27
Півзахисник «Шахтаря» поділився емоціями від дебюту за головну команду країни у товариському матчі з Кіпром (1:0).
«Емоції від дебюту були хорошими. Виходив, щоб допомогти команді збільшити рахунок. Можливо, ми були десь незіграними, був мандраж. Кіпр у другому таймі добре грав, контролював мяч. Ми ж грали на контратаках. Особливих завдань на матч у мене не було, мав виходити на позицію під нападниками та грати в свою гру. Думаю, що коли травмовані хлопці одужають, то ми будемо грати сильніше та краще в обороні. У «Шахтарі» у нас із Ракицьким добре виходить розпочинати атаки.

На останніх хвилинах ми могли як забити, так і отримати гол у свої ворота. Добре, що все так закінчилося», - сказав Коваленко в ефірі каналу «Футбол 1».