В’ячеслав Шевчук: «Кіпр мені сподобався набагато більше, ніж Уельс»

Збірна України 25 Березня, 01:13 453
В’ячеслав Шевчук: «Кіпр мені сподобався набагато більше, ніж Уельс»
Досвідчений захисник збірної України розповів про недоліки гри нашої національної команди, комбінаційність збірної Кіпру та наступного суперника - Уельс.

- Сьогодні тренер перевірив деякі нові зв’язки, передивився кількох нових гравців. То важливий матч, адже ми зібралися разом після тривалої паузи. Поєдинок зі збірною Уельсу через кілька днів буде таким же важливим. Думаю, зустріч з кіпріотами дозволить трохи втихомирити емоції. Сьогодні ми налагодили взаєморозуміння.

- Гладко гра команді не давалася. І то м’яко кажучи.

- Так, складні моменти були, але для того й видумані товариські матчі, щоб крізь них усувати різні недоліки. Ми грали з добре організованою командою. Перед матчем переглядали матчі кіпріотів у кваліфікації до чемпіонату Європи. Ця команда зараз має добрий рівень.

- На особисто вашій грі відсутність ігрової практики в клубі позначалася?

- Вибиватися з ігрового ритму складно всім, і я не виняток. Тому доводиться додатково працювати самостійно. Для мене ці два поєдинки у складі збірної вкрай важливі.

- Артем Путівцев, абсолютний дебютант збірної, грав у лінії оборони поряд з вами. Як оціните його дії?

- Добре зіграв, виграв майже всі верхові дуелі. Артем – уже досвідчений гравець. Мені налагодити з ним взаємодію було не складно.

- Кіпріоти добре тримали м’яч. Для вас це не стало несподіванкою?

- Ні. То типова південна команда. Дивилися гру кіпріотів проти збірної Уельсу. Мені дії нинішніх суперників сподобалися значно більше, ніж майбутніх. Добре кіпріоти виглядали й у зустрічах з боснійцями, частково з бельгійцями. Практично з усіма суперниками Кіпр грав першим номером і володів перевагою. Тому ми очікували від суперників комбінаційної гри. У першому таймі намагалися їх максимально пресингувати, а в другій половині вочевидь трохи втомилися.

- Тренери установки відходити і грати на контратаках не давали?

- Ні.

- Що можете сказати про майбутнього суперника, збірну Уельсу?

- Дивилися лише за їхніми діями проти кіпріотів, але конкретно на діях валлійців не зупинялися. Повторюся, візуально Кіпр мені сподобався набагато більше.