В'ячеслав Шевчук: «На Євр​о-2012 була зроблена ставка на футболістів «Динамо»

Збірна України 25 Березня, 20:59 609
В'ячеслав Шевчук: «На Євр​о-2012 була зроблена ставка на футболістів «Динамо»
37-річний захисник «Шахтаря» та збірної України розповів, чи готовий грати у футбол до 40 років.
«Загадувати не хочу, але в цьому немає нічого нереального. Потрібно дивитися на факти. На фітнес-аналіз гри, де видно, скільки і як пробіг - загальна дистанція, прискорення, ривки і так далі...

Нещодавно лікар «Шахтаря» готував звіт в УЄФА і поділився з нами статистикою. Каже, що найменше тренувань за останні кілька років в нашій команді пропустили Даріо Срна і Слава Шевчук. Мені було приємно. Пропустив одне заняття, коли мені палець зламали. Я просто не міг бутси надіти, а потім взяв взуття на піврозміру більше - і вийшов на поле. Добре, що пошкодження було на правій нозі.

Фоменко? Безумовно, я з великою повагою ставлюся до цього фахівця. Для нас він як батько. Тренер відчуває кожного футболіста, довіряє нам, і ми повинні це цінувати. Зобов'язані пожертвувати всім, щоб домогтися результату в червні цього року.

Чому не зіграв на Євро-2012? Там була інша історія, я знав, що перебуваю у відмінних кондиціях, але не склалося. Була зроблена ставка на футболістів «Динамо», до якого потім перейшов головний тренер. Це його вибір, він відповідав за результат», - цитує Шевчука «Футбольний клуб» із посиланням на газету «Команда».