Після сімейного конфлікту Артем Мілевський серйозно поговорив з Алієвим

Динамо Київ 26 Березня, 11:37 646
Після сімейного конфлікту Артем Мілевський серйозно поговорив з Алієвим Фото: dynamo.kiev.ua
Друг Олександра Алієва, нападник румунської «Конкордії» Артем Мілевський, який кілька днів перебував у Києві, зустрівся з Сашком, про що повідомив на своїй сторінці в Instagram, підписавши спільний знімок «З кентом на прогулянці».

Судячи із зовнішнього вигляду Алієва (футболіст помітно погладшав), екс-гравець київського «Динамо» і збірної України зараз дійсно переживає не найкращі часи.

Не виключено, що Артем розмовляв з Олександром і про конфлікт з дружиною, адже саме Мілевський - та людина, яка колись познайомила Таню і Сашу. Але подробиці бесіди Артем не коментує.

«Можливо, Артем якось хотів йому допомогти, - припустила дружина Алієва. - Але після цього нічого не змінилося, Саша не дзвонив і на зв'язок не виходив».

Ми ж зв'язалися з першим чоловіком Тані Романом Максимюком, також колишнім футболістом, який відомий своїми виступами за «Динамо», «Дніпро» і «Волинь». Після завершення ігрової кар'єри Роман займається тренерською діяльністю в Луцьку. У Романа та Тетяни є спільний син Віталій. Екс-подружжя між собою майже не спілкується, а ось з сином батько підтримує зв'язок регулярно:

«Звичайно, з сином ми постійно спілкуємося, зідзвонюємося, бачимося, але обговорюємо тільки свої справи: його навчання в Юридичній академії, роботу, вільний час, настрій і здоров'я. А що стосується сім'ї, він завжди говорить, що все добре, його ніхто не ображає, ставляться нормально, так що я спокійний. Коментувати все інше, думаю, з мого боку буде некоректно, адже я не знаю нинішню ситуацію Тетяни», повідомляє kp.ua.