Збірна України U-18 грає внічию проти збірної Латвії

Збірна України 26 Березня, 15:36 724
Збірна України U-18 грає внічию проти збірної Латвії | 19-27
​Юнацька збірна команда України серед гравців віком до 18 років розпочала свої виступи на традиційному міжнародному турнірі «Кубок Федерації футболу Латвії», який цими днями триває у Ризі.

У захоплюючому стартовому поєдинку змагань українська та латвійська збірні розійшлися миром, забивши на двох чотири м’ячі. Підсумковий рахунок повністю відповідав перипетіям, які точилися на полі - було складно виділити сильнішого у цьому протистоянні.

Спочатку збірні обмінялися результативними атаками, які завершили Шапаренко та Давиденковс. У середині тайму команди вразили ворота одна одної ще по одному разу. На 25-й хвилині Топалов вивів «синьо-жовтих» вперед у рахунку, але із таким перебігом подій не погодився Хвойніцкіс, який трохи згодом знову відновив паритет у зустрічі.

Друга половина матчу забитими м’ячами не порадувала. Незначну перевагу за гострими моментами мали прибалти, але фінальний свисток арбітр зафіксував нічию 2:2.

Вже завтра підопічним Володимира Циткіна належить зіграти матч із однолітками з Польщі.

«Кубок Федерації футболу Латвії». Латвія U-19 – Україна U-18 – 2:2

Голи: Давиденковс, Хвойніцкіс - Шапаренко (16), Топалов (25)

Попередження: Давиденковс – Матвєєнко, Шкіндер

Латвія: Матревічс – Рубезіс (Родертс, 54), Балодіс (к), Петуховс (Бернетс, 73), Соловейчікс, Янковскіс, Лієпа, Хвойніцкіс, Грінбергс (Савєльєвс, 86), Давиденковс, Куртішс (Рогозінс, 46)

Україна: Шевчук – Дубінчак (Луньов, 46), Гудзь, Бондар, Ярмоленко (Лєднєв, 46), Матвєєнко (к), Алібеков, Шапаренко (Кожушко, 46), Чеберко (Шкіндер, 64), Іваночко (Русин, 46, Счастливцев, 83), Топалов