Андрій Ярмоленко: «Ми зробили висновки після Кіпру»

Збірна України 27 Березня, 17:39 351
Андрій Ярмоленко: «Ми зробили висновки після Кіпру»
Вінгер київського «Динамо» та збірної України поспілкувався з журналістами на прес-конференції перед спарингом із Уельсом.

- Андрію, у матчі з Кіпром ти мав багато моментів, але не забив. Уже навів приціл на Уельс?

- Дійсно, у минулій грі я багато бив, але м’яч до воріт не долітав. Зробимо поправку, сподіваюся, що завтра з точністю буде краще.

- Завтра у складі збірної Уельсу не буде Бейла та Ремзі. Це мінус чи плюс для вас?

- Завжди хочеться грати проти сильних суперників. Але окрім того, ми бажаємо радувати фанів своєю грою та результатом. Нам потрібно показати змістовну та хорошу гру, показати, що ми зробили висновки після Кіпру та рухаємося вперед.

- Що б ти міг сказати вболівальникам, щоб запросити їх на матч?

- Нехай вболівальники приходять, у грі з Уельсом ми намагатимемося показати більш змістовний футбол. Без вболівальників важко грати, без них футбол – це не те.

- Ви вже переглядали матчі збірної Уельсу. Які враження від гри суперника?

- Збірна Уельсу – це чисто британська команда, всі футболісти якої виступають в АПЛ. Вони грають у силовий, агресивний футбол. Це хороша команда, з якою цікаво буде зіграти.

- Вчора збірна Німеччини програла Англії, і після матчу Томас Мюллер сказав, що результат у товариських іграх неважливий. Ви з ним погоджуєтеся?

- Для нього, може, й неважливий, а ми граємо вдома для власних вболівальників. Тому, окрім результату, потрібно демонструвати хорошу якість гри, яка б подобалася вболівальникам.

- Розкажіть детальніше про тренувальний процес у збірній.

- Після матчів хлопці, які брали в них участь, проходять відновлення, а у тих, хто не грав – тренування та фізичні навантаження. Вчора всі тренувалися в загальній групі, відпрацьовували тактичні настанови, які потрібно застосовувати в іграх. Сьогодні буде передігрова розминка, сподіваюся, що навантаження на тренуванні буде невеликим. (Посміхається) Вільний час кожен проводить як хоче. Окрім тренувань, є ще теоретичні заняття. Так і живемо.