Жуніор Мораєс: «Грати в Лізі чемпіонів легше, ніж в чемпіонаті України»

Динамо Київ 28 Березня, 00:20 435
Жуніор Мораєс: «Грати в Лізі чемпіонів легше, ніж в чемпіонаті України»
Нападник «Динамо» в інтерв'ю програмі «Профутбол» розповів про свої нагороди, хто з українців розуміє португальську та знову поспорив з Ігорем Цигаником.

Так, я більше спілкуюся португаломовними гравцями, але намагаюся контактувати з усіма. Під час наших розмов українці вчать португальські слова, а я - російські. Португальською говорят Ярмоленко, Макаренко і Хачеріді. Вони знають найбільше слів.

У мене були пропозиції з Росії, ОАЕ, Бельгії та Мексики. Вважаю, що зробив правильний вибір, адже вже в першому сезоні я грав з «Динамо» в Лізі чемпіонів і близький до того, щоб стати чемпіоном України. Я вибрав це, а не гроші. Якби мені були б цікаві гроші, я б поїхав до Китаю, Мексики чи Росії, але у мене інші пріоритети.

За свою кар'єру я отримав багато індивідуальних нагород: найкращий нападник, кращий бомбардир, кращий гравець ліги. Але я до сих пір не виграв трофей з клубом. Я хочу стати чемпіоном з «Динамо».

Я відчував себе дуже щасливим, я завжди мріяв грати і забити в Лізі чемпіонів. Грати там приємніше, адже більшість футболістів дуже високого рівня. Як на мене, грати в ЛЧ легше, ніж в чемпіонаті, адже тут більшість команд обороняється вдесятьох. На жаль, рівень українського чемпіонату впав.

Те, що сталося в матчі з «Шахтарем» - це випадковість. Ми не грали в свою гру. Зараз ситуація змінилася, «Динамо» посідає перше місце, ми повинні показати себе. Так, ми хочемо обіграти «Шахтар» у Львові, але це не головне. Найважливіше не втратити свої позиції і стати чемпіоном.

У Бразилії, Румунії та Болгарії я багато забивав зі штрафних ударів. У «Металурзі» було кому бити стандарти, як і в «Динамо». Було б непогано забити так за киян.

Якщо «Динамо» вийде в фінал кубка України, а я там заб'ю, то Ігор Циганик повинен буде віджатися 20 разів від підлоги. Якщо ні, то я готовий приїхати на програму «Профутбол» і зроби те саме.

Іноді Ребров грає з нами на тренуваннях, я часто його запитую, чому він закінчив свою кар'єру гравця? На поле він діє дуже якісно. Для мене дуже важливо мати з ним хороші стосунки не тільки як з тренером, а й як з викладачем і другом.

Найважливіше для футболіста - виконувати свою роботу на полі. Але гравці також повинні розуміти, якою силою володіє футбол. Ми можемо бути прикладом для людей. Вболівальники вважають нас взірцем, орієнтуються на нас. Ми маємо можливість зробити цей світ кращим.