Україна – Уельс. Прогноз Вадима Скічка

Збірна України 28 Березня, 17:12 631
 Україна – Уельс. Прогноз Вадима Скічка
Матч збірної України проти Кіпру став приводом для критики головної команди країни. Журналіст «Профутболу», коментатор телеканалу «2+2» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко очікує, що збірники зроблять висновки з попередньої гри.

Так, українці перемогли Кіпр, але зробили це у дуже обережному стилі, який, на жаль, притаманний нашій збірній. Якщо під час відбіркового етапу таку гру можна було виправдати важливістю результату, то у товариських матчах вболівальники прагнуть побачити яскраву гру, а не захист проти не найсильнішої атаки кіпріотів.

Поєдинок проти Уельса у Києві може стати відповіддю команди Фоменка критикам. Якщо збірна України зможе у видовищному стилі переграти одного з учасників Євро-2016 – це зможе потішити вболівальників і надихнути їх перед континентальною першістю. Уельс буде позбавлений Бейла та Ремзі, а отже значно послаблений. Годі й чекати більш слушної нагоди, аби здобути впевнену перемогу у кілька м’ячів!

Щодо гостей також варто сказати, що їхній нещодавній матч проти нашого суперника на Євро, збірної Північної Ірландії, додав головного болю наставнику валлійців Крісу Коулмену. Йдеться, насамперед, про гру в атаці. За усю домашню гру проти Північної Ірландії Уельс зміг завдати всього два удари у площину воріт суперника, а забити валлійці спромоглися лише з пенальті. Наша збірна насамперед славиться своєю обороню, тому мій розрахунок такий: на НСК «Олімпійський» переважно атакуватиме збірна України, яка мусить нарешті показати агресивну гру попереду.

Мій прогноз: «заб’є лише Україна» на William Hill має коефіцієнт 2.15.