Ветеранська збірна України провідала героїв АТО

Збірна України 28 Березня, 17:21 437
Ветеранська збірна України провідала героїв АТО Фото: www.ffu.org.ua
Вже за доброю традицією в день матчу національної збірної команди України на футбольному полі також зустрічаються вболівальники обох країн-суперниць.

Цього разу українська команда була підсилена гравцями збірної ветеранів, які напередодні гри завітали до київського військово-клінічного госпіталю та поспілкувалися з військовослужбовцями, котрі знаходяться на лікуванні та реабілітації після поранень, отриманих під час бойових дій на Сході України.

Представники збірної ветеранів та легенди вітчизняного футболу - Сергій Ковалець, Іван Яремчук та Олег Саленко - завітали до хлопців з подарунками, презентувавши їм футболки, м’ячі та інші приємні сувеніри. Такі візити є дуже важливими для наших героїв, оскільки їм конче потрібна психологічна підтримка та комфортне повернення до цивільного життя, вважає Сергій Ковалець. «Ми провідали людей, які ризикують своїми життями заради нашої держави. Справило враження, що бійці мають віру у те, що вони роблять. Ми їм за це вдячні і маємо надію, що війна, яка зараз триває, якнайскоріше закінчиться, а наші захисники будуть живі та здорові».

Українські військовослужбовці, хто є палкими уболівальниками синьо-жовтої дружини, були запрошені на сьогоднішній матч головної команди країни проти збірної Уельсу і зможуть тепер підтримати її безпосередньо з трибун столичного НСК «Олімпійський».

«Таким чином ми хочемо показати бійцям, що футболісти також є патріотами України. Але вони борються не на фронті, а на футбольному полі і дуже хочуть показати, що підтримують цих поранених хлопців», - зазначив куратор збірної ветеранів Олег Собуцький.

На делегацію ФФУ, у свою чергу, також чекав приємний сюрприз. Військові організували для відомих футбольних постатей екскурсію музеєм госпіталю. Після цього вони стали свідками вручення відзнак лікарям, які переїхали з Севастополя (АР Крим) до Києва і наразі працюють у столичному госпіталі.

Сама товариська гра, яка відбулася на столичному стадіоні «Локомотив», завершилася дружньою нічиєю - 3:3. Після провального першого тайму, в якому наші гості пропустили два «сухих» м’ячі від легенд українського футболу Олега Саленка та Івана Яремчука, валлійці не знітилися і змогли тричі засмутити українського голкіпера. «Синьо-жовті» ж у другій половині зустрічі лише раз відзначилися у воротах гостей.