Сергій Ребров: «Динамо» завжди заслуговує грати в Лізі чемпіонів»

Динамо Київ 29 Березня, 14:38 323
Сергій Ребров: «Динамо» завжди заслуговує грати в Лізі чемпіонів»
Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров розповів про виступи команди у цьогорічному розіграші Ліги чемпіонів.
«Я вважаю, що «Динамо» завжди заслуговує грати в Лізі чемпіонів. Але пройти до плей-офф Ліги чемпіонів це, я думаю, якийсь крок вперед і для київського «Динамо», і для всіх уболівальників, які нас підтримували і за нас переживали. Звичайно, кожен може оцінювати по-своєму наш виступ в Лізі чемпіонів. Але я вважаю, що хлопці дійсно заслужили за цю Лігу чемпіонів похвали. Найголовніше, що я бачив, так це те, що у нас на полі була команда. У нас є індивідуально сильні гравці, але коли ти граєш на такому рівні, то втрата одного-двох гравців впливає на гру всієї команди, руйнується вся система гри. Я радий, що якихось провалів у нас не було. І ми пройшли достойно цю Лігу чемпіонів і, напевно, порадували наших уболівальників», - розповів Сергій Ребров в ефірі програми «Дубль W» на радіо «Вести».
«У Лізі чемпіонів зібрані кращі команди Європи. Для вдалої гри повинна бути команда. Хлопці повинні розуміти, що тут права на помилку немає. Можливо, в чемпіонаті України хтось пробачить цю помилку, але в Лізі чемпіонів команда повинна працювати, як налагоджений механізм. І як раз в цьому - наша робота: допомогти хлопцям. У футбол грають не роботи. Кожен може виходити на поле зі своїми проблемами, але прагнути до того, щоб на полі була команда, щоб кожен розумів, що від нього залежить успіх команди, від його повної віддачі на полі, поза полем - це наше завдання їм допомогти».
«Коли я був гравцем, я весь був відданий грі на полі. Як тренер - навпаки, ти всю основну роботу виконуєш поза полем: якісь підказки під час гри, в роздягальні. В основному ти працюєш після гри: аналіз гри, шукаєш якісь проблеми, які були в нашій грі, аналізуєш гру суперника - це наша основна робота. Емоції теж абсолютно різні. Тому що коли ти бачиш успіх команди, бачиш що все це разом: і тренери, і футболісти, і масажисти, і лікарі доклали якийсь відсоток до цього успіху. Ти бачиш роботу всієї команди. А коли гравець, ти в меншій мірі це відчуваєш», - зауважив Сергій Станіславович.